Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti hányszor főztök egy évben...

Ti hányszor főztök egy évben halászlét?

Figyelt kérdés
Én minden hónapban,annyira imádom.De csakis természetes alapanyagokból,h.kocka,h.sűrítmény kivételével.Szeretek ezzel bíbelődni.

2012. szept. 13. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hú, még sosem számoltam, de nálunk úgy négyszer lehet egy évben.
2012. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hetente megenném, de a párom annyira nem szereti :( Így kb. havonta van.
2012. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Nálunk mindíg csak karácsonykor van sajnos, mert én imádom és legszívesebben minden héten ennék!
2012. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi nálunk is csak karácsonykor van főzve de akkor nagy mennyiségbe csináljuk és mindig megmarad így kb havi szinten szoktam enni belőle és az úgy elég is, mivel levan fagyasztva kisebb adagokba.
2012. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer sem,mert nem szereti senki! Nincs rajta semmi enni való, csak lé meg pár falat halhús.
2012. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A horgász (férjuram) szerencséjétől függően, többször is, főleg szezonban.Ha ponty akad, akkor biztos, hogy halászlé is lesz belőle.persze teszünk az alaplébe másfajta halakat is.

Pár adag alapnak valót, és pontyszeletet elmentünk tálire a fagyóba, így karácsonykor sem kell sorbaállnunk halért.

Karácsonykor csak hagyományból főzök egy adagot, nehogy "odafönn" valaki megsértődjön:)

2012. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én nem tudok csinálni,ezért sajnos csak ha apámékhoz megyünk vendégségbe és ő csinál :(

pedig nagyon szeretem.

2012. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én egyszer sem, ez az egyetlen halétel, amit nem szeretek (havonta legalább 2 alkalommal készítek halat, de legszívesebben hetente többször ennék)
2012. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jah, hozzáteszem, hogy egyedül élek, ha lenne párom, aki szeretné, neki készítenék halászlevet, akár havonta többször is.
2012. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Minden második héten megfőzöm, mindenki szereti a családban. Amúgy halételt minden héten főzök, mert szeretjük.
2012. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!