Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket föztők a 4 nap alatt?

Miket föztők a 4 nap alatt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 12:17
 1/4 anonim válasza:

Rántotta, Paprikás krumpli, Palacsinta

Tükörtojás, Pacal pörkölt, Maradék palacsinta

2012. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Töltött káposzta, halászlé, rántott hal, Wellington bélszínhez hasonló, csak marha helyett szűzpecsenyéből, és köményes-almás csirke. Lesz fánk, palacsinta, vagy gofri, valamilyen almás süti (sok almánk van), valószínűleg almás krémes, de lehet, hogy rétes vagy pite. Reggelire meg vacsorára lesz töpörtyű, bundás, pirítós, melegszendvics, vagy épp az ebéd maradéka. Tervezek valami kókuszos sütit is, hólabda torta jó lenne, csak az nagy. Azon gondolkozom, hogy ugyanazt csinálom, mint a hólabda, csak éppen muffin formájában, és kívül nem kenegetem, hanem elvágom többfelé, meg a tetejére teszek. Ja és paradicsomos-csípős gombapörköltet csináltam ma, már rég ettem, és nagyon szeretem :)
2012. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hét elején voltak vendégeim, több napra, akkor tele-ettük magunkat hússal: csirke-húsleves karfiollal, csigatésztával, sertés-pörkölt, rántott husi.Most nem igazán kívánom, ezért:


Ma este főzök vacsira sajtos tésztát, holnap csinálok lecsót, utána még tervezek rakott krumplit, ha mégis úgy gondolom összeütök egy adag rizses-húst borsóval.

Még életemben nem csináltam lángost, lehet hogy összeszedem a bátorságom és megpróbálom, persze itt a házban, ahol lakok, nem fogom előre nagydobra verni! :)))

2012. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Krumpli prüé fasírozottal, tyúkpörkölt csigatésztával, kókuszos süti, padlizsán krém. És talán tyúkhús leves de lehet az már csak köv. hétvégén lesz.
2012. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!