Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen jó kényeztető ételeket...

Milyen jó kényeztető ételeket tudtok?

Figyelt kérdés
Az enyémek olyasmi,hogy túrós-tejfölös-szalonnás makaróni/galuska, szalmakrumpli, melegszendvics, ilyesmi. Tudtok valami finomat ?
2012. okt. 19. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

baconos-sonkás-sajtos tojásosnokedli

Dióskrémmel töltött sültalma

virslis omlett

[link] -imádom

2012. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem pizza, utána valami habos süti és végül egy erős kávé! :)
2012. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hmm... kényeztető ? talán, ha valaki meghívna étterembe, ahol kedvemre válogathatnék az étlapról, rendelhetnék, amit akarok, ehetnék-ihatnék kedvemre, és élvezhetném, hogy most csakis engem szolgának ki, és nem én főzök egy rakás emberre.

aztán valaki hazavinne, és kényelmesen aludhatnék egyet ebéd után.

Kényeztethetnének egy jó borjúpörkölttel, vagy rántott bécsi borjúval,gundelpalacsintával... stb.

Te olyan szerény vagy, én meg csak ábrándozom, szóval nem kell komolyan venni:)a rakás emberre is szivemből-lelkemből főzök, csak néha fáradt vagyok:)

2012. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Holnap gombás -töltelékes göngyölthús lesz baconba tekerve.hozzá rizibizi, uborkasaláta.
2012. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mustafa33 ***** válasza:
Szép arany-pirosra sült ropogós nem odatapadt bundájú rántott csirkeszárny (nem lengyel, francia vagy argentin fagyasztott, de tanyasi magyar), szalmakrumpli tartármártásal, tokaji furmint.
2012. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mustafa33 ***** válasza:

1 perces szarvas vesepecsenye érmék, házi foszlós kenyérel, vagy kenyérlángossal, de a legjobb borsos patkóval, (orosz mustár), Soproni zweigelt esetleg aki nem szeretia vöröst annak badacsonyi kéknyelű.


De attól füg kit akarsz kényeztetni? férfit vagy nőt, ezek férfiaknak valók (engem ezzel lehetne ☻).

2012. okt. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos csilisbab :D
2012. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!