Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek megfelel egy...

Szerintetek megfelel egy tortának az ha sütök egy sima piskótát és megtöltöm csokipudinggal és bevonom valamilyen mázzal?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen rendben van. A díszítésen múlik. De mondok egy tippet pudingos krémhez: 2 csomag pudingból főzzél, rakjál hozzá egy csomag zselatint. Verjél fel fél liter tejszínt. Ha a puding már langyos, keverd össze, ezt rakd a piskótába, hagyd pár órát dermedni. Annyira jó, hogy sírni kell! Persze ezt a tepsiben vagy a tortaformában kell csinálni, hogy ne folyjon ki a krém.
2012. okt. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Előző vagyok. Én a csokimázt le szoktam spórolni. Csak összekeverek 1:1 arányban egy kis keserű kakaót és porcukrot, és pár csepp vízzel összekeverem. Csak annyival, hogy szirup-állagú legyen. Ezt csöpögtetem rá a tetejére valami guszti összevisszasággal.
2012. okt. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a helyzet,hogy nem sok időm van arra,hogy túl bonyolultat csináljak!azért jutott eszembe ez így hirtelen! :) amúgy valami más ötlet amivel bevonhatom és írhatok rá?
2012. okt. 19. 02:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb bevonat, ha veszel tortabevonót, felolvasztod és ezt kened rá a tortára. Esetleg egy kevés vajjal, vagy margarinnal elkeverheted.
2012. okt. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A puddingba keverj 1 kocka margarint, mikroban megolvasztod robotgéppel jó 10 percig összekevered

így jól vágható krémet kapsz a puging szétfolyna.

Olvasztott keserű csokit is dolgoszhotsz bele.

2012. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!