Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zuzat hany percig kell fozni...

Zuzat hany percig kell fozni kb? (csirke, porkolt)

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 02:58
 1/5 doboszoli ***** válasza:
100%

Csirke pörköltben addig, amíg a többi hús megpuhul, max. az az egy falat zúza rágós marad.

A tiszta zúzapörkölt főzési ideje akár két óra is lehet.

2012. okt. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kuktában fél óra alatt megfő, lábosban kell legalább másfél óra, persze attól is függ, hogy milyen idős csirkéknek a zúzája.
2012. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tisztán magában csinálod akkor a legjobb ha egy kicsit „odaég”. Am menetközben megkóstolod, ha puha akkor lassan jó lesz! Nah akkor kell még megkapatni azt finom lesz. Ha jól akarod csinálni, akkor a fűszerek mellett küldesz alá egy üveg lecsót. Vizet így nem is kell, vagy csak minimálisat. A végére nem marad alatta szinte lé sem, azis megkocsonyásodik majd. Teljesen finom lesz, nem pedig zsíros vízben úszó!
2012. okt. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A zuzát hosszabb ideig kell fözni, ne perceket, hanem legalább egy órát szánj rá.
2012. okt. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat kozben megcsinaltam. kisebb darabokra vagtam es masfel orat foztem hogy biztos jo legyen, finom lett, megpuhult meg minden :)
2012. okt. 16. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!