Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki tud valamilyen egyszerű...

Ki tud valamilyen egyszerű ételt, amihez sok paradicsom és paprika kell és fogyókúrásoknak is jó?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a legegyszerűbb a lecsó,de azt már csináltunk,úgy hogy kéne valami más egyszerű recept,amihez nem kell nagy tudomány,csak sok paradicsom és paprika!:D

Előre is köszy a válaszokat!

Üdv!


2009. aug. 6. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Töltöttpaprika. Disznóhús helyett pulykával.


Avagy lecsó, de felturbózva cukkinivel, padlizsánnal.

2009. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Natúr szelet lecsóval (tudom-tudom, nem lecsót kértél, de ebben azért ott a hús.) Vagy töltött paprika, itt nem csak a hagyományos hússal töltött, mártásban megfőzöttre gondolok, hanem töltheted körözöttel , sajtkrémmel stb. Töltött paradicsomot is süthetsz, vagy valami finom salátát is készíthetsz, pl: mozzarellás olivaolajos paradicsomsaláta. De felszeletelheted a paprikát, paradicsomot, hagymát leöntöd valami dresszinggel, és teszel mellé csirkehúst, sajtkockákat, tojást stb.-t és kész is a saláta.
2009. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tepsis krumpli- én imádom: keverj össze egy tálban kockára vágott krumplit, sok paprikát, paradicsomot, hagymát pár evőkanál olajjal, sóval, borssal. Keverhetsz még bele ketchupot, pici mustárt, barbecue szószt... sütőben süsd közepes lángon. Akkor a legfinomabb, amikor picit barnásra pirul, többször keverd át. Ez is lecsószerű, de mégsem. Sajna, a sok paprikából és paradicsomból mindig lecsószerű lesz :)
2009. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Paprika-paradicsom salátát is csinálhatsz, felkarikázni, vörös vagy lilahagymát vékonyra szelni és azt is hozzátenni. Rászórni köménymagot, pici sót, borsot. Ecetes cukros levet kell csinálni, azt ráönteni, hogy éppen ellepje és lehűteni. Sült papirkát is csinálhatsz hagymával, tojással, hozzá eszed a nyers paradicsomot.
2009. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!