Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet olyan süteméykiszúró...

Hol lehet olyan süteméykiszúró formát kapni, amellyel egyszerre nem egy, hanem sok sütit is lehet kiszúrni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyobb konyhafelszereleési üzletekben lehet kapni olyan szerkentyűt, ami bele kell tenni az összegyúrt tésztát, és lehet nyomkodni a különféle sütiket. persze kinyomómintát csereberélni kell.Régen a csehektől hozták be.

ha máshol nem a Kátay áruházban biztos lehet kapni.

2012. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, de kiszúró formát keresek, pl.: mézeskalácshoz.
2012. okt. 2. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:

jaj bocsi, akkor én félreértettem. a százforintosban is szokott szettben lenni műa. kiszúró forma, többféle is, de a piaci műa. illetve konyhafelszerelés (ahol daráló, bogrács, ilyesmi van ) fémből, darabra is kapható többféle. karácsony előtt, egész különlegesek is vannak, pl templom, angyal stb.

a multik konyhai részlegén is körülnézhetsz.

biztosan találsz valahol:)

2012. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de azokkal egyszerre egy-egy db-ot lehet kiszúrni, amit én keresek, az nagyobb méretű, egyszerre tudok, 5-10 vagy akár 15 db formát is kiszúrni.

Vagy a kinyújtott tésztára nyomom rá, vagy a tepsibe teszem, rá a tésztát és nyújtófával átsimítva a tepsibe esnek a kiszúrt formák. Ez lehet akár A4-es méreten is.

2012. okt. 6. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!