Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy keszitsem el a csirkemell...

Hogy keszitsem el a csirkemellet hogy ne legyen szäraz? Valami jo kis recept esetleg?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pácold be néhány órára fűszeres olajba, így szaftosabb és ízesebb is lesz.

Vagy csinálj hozzá valamilyen tejszínes mártást, attól ugyan a csirkemell maga száraz marad, de a mártás miatt nem érzed annak.

2012. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én tejbe szoktam áztatni fél órát,ettől jó puha lesz és szaftos. Meg ne hagyd vastagra,bár nem tudom mit főzöl belőle,de gusztább ha vékonyabb.
2012. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem lesz száraz a csirkemell, ha annak megfelelően sütöd. Itt olvashatsz egy pár hasznos tippet:

[link]

2012. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vágd csíkokra, forgasd lisztbe, és bő olajban, zsírban hirtelen süsd ki.

Csinálj: fokhagymás-tejfölös mártást, vagy sajtmártást, vagy lecsó-alapot: hagymát-zöldpaprikát dinsztelt, paradicsomot kockára vágva bele, amikor az már levet engedett, akkor rakod bele vissza a husit, és még egy kicsit rotyogtatod.

Persze én a fokhagymás-tejfölösbe, vagy a sajtmártásba is visszarakom a sült husit, és összefőzöm egy kicsit, akkor a hús visszapuhul.

Főtt rizst, vagy törtkrumplit lehet adni mellé köretnek.

2012. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szeretnem valahogy gombäval tärsitani mert nagyon szeretek minden etelt amiben gomba van.
2012. szept. 28. 12:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Csirkemell őzgerincformában, ezt írd be a keresőbe (nem tudok linkelni, mert telefonról írok) Andi konyhája, ott van fenn, tehetsz bele gombát is. Mióta ismerem ezt a receptet, ez az egyik kedvencünk.
2012. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
hát nagyon bénák lehettek, nekem sosem volt még száraz a csirkemell. tudni kell főzni, emberek! ha meg nem tudsz, inkább rendelj. ennyi.
2012. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha-ha nagyon vicces vagy te talän mindent tudsz. Rossz oldalon vagy itt tanäcsokat vär az ember es nem beszoläsokat.
2012. szept. 28. 15:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es!

Ha ilyen nagy a mellényed, ugyan írd már le légyszi azt is, hogy szerinted hogyan kell csinálni!

Mert hogy kritizálni, meg leszólni másokat tudsz, de a saját tudásodat ügyesen titkolod. Persze lehet, hogy nincs is mit titkolnod, csak a szád jár!

2012. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja! 4-es voltam!
2012. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!