Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Több napot bíró kevert süti?

Több napot bíró kevert süti?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem olyan sütit ajánlani amit, ha holnap délután megcsinálok akkor vasárnap még finom? Szombaton nem lesz időm sütni, és vasárnap vendégsége megyünk ahova szeretnék egy kis ajándék sütit vinni. Valami egyszerűen elkészíthető kéne, mert holnap sem lesz túl sok időm. Először muffinra gondoltam de a pénteki muffin vasárnapra szerintem nagyon megszárad, vagy nem?

Köszi a tippeket.

Ha lehet receptet is küldjetek.



2012. szept. 20. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is valami hideget csinálnék a helyedben, az biztos siker, mármint a frisseséget illetően.

zebrakeksz, ha van őzgerinc formád , nagyon finom az ostyás rolád pl, de van kókuszos őzgerinces-babapiskótás receptem is.ha kéred szívesen leírom.

2012. szept. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hmm. Ez a kókuszos dolog érdekelne.

Köszi a válaszokat.

2012. szept. 20. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Oké, akkor írom.

Őzgerinces kókuszos rúd.

hozzávalók: 1 csomag babapiskóta, 25 dkg porcukor,25 dkg margarin, 15 dkg kókuszreszelék, 1 csomag csokis pudingpor, 5 dkg kakaó, 2 tojás.

felovasztjuk a margarint, majd belekevünk minden hozzávalót (a piskótán kívül) és lassan összefőzzük.

az őzgerincformát vizes folpackkal kibéleljük, beleüntünk egy kevés masszát az aljába, majd közepére helyezünk egy sor piskótát. erre megint massza jön, de nem túl vastagon,mert ennek 2 őzgerincre elégnek kell lennie.

ja, a folpack akkora legyen, hogy oldalt lelógjon, amit visszahajtunk rá.

legalább egy éjjelen hűtőben dermesztjük. kiborítva a formából a folpackot lehúzzuk és a bordák mentén szeleteljük.

úgy még szebb ,ha amikor kiborítjuk a formából,lehúztuk a fóliát óvatosan megforgatjuk az egész rudat kókuszba, vagy kakaóporba.

2012. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!