Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A gyroshoz milyen öntetek vannak?

Bibi05 kérdése:

A gyroshoz milyen öntetek vannak?

Figyelt kérdés
recepteket várnék, nem pitában csinálnám hanem tálra sütkrumpli saláta (rá az öntet)a gyrospácos hús köszi
2009. júl. 29. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

tzatziki :)

lehet kapni porba is, azt csak natur yoghurthoz kell keverni. az árúsoknál ez aza "fehérszínű öntet"

2009. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet hozzá sima kapros öntetet


A tatziki az fokhagymás, szóval akár otthon, por nélkül is eltod készíteni: natúr joghurtba, vagy tejfölbe nyomsz fokhagymát és már kész is

2009. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nagyon finom öntetet lehet úgy csinálni, hogy egy kis doboz natúr joghurtba belereszelsz a sajtreszelő részen 1 nagy gerezd fokhagymát, 1 kis uborkát (kovászolni való), teszel bele sót és 1 kk szárított kaprot (zacsiban lehet kapni Kotányit pl)


nagyon finom, mindig ezt készítem a házi gyroshoz

2009. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
tartár, kapros, joghurtos, fokhagymás, vadas. Hirteeln ennyi jut eszembe, gyrososban dolgozom. De egyébként szerintem tartárral a legfinomabb
2009. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha a joghurtba rakunk oregánót, bazsalikomot, rozmaringot, borst és sót. Vagy tzatzikis öntetet vagy kaprosat.
2009. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!