Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek ezekből?

Mit főzzek ezekből?

Figyelt kérdés
van itthon: krumpli, pár szem alma, tojás, tej, liszt, rizs, szalonna, egy pici kolbász, egy kicsi sajt, tejföl, kenyér, kifli. de nincs ötletem. krumplipaprikást, rakott krumplit, krumplilevest csináltam mostanában. valami nokedlis, vagy palacsintás ételre gondoltam. előre is köszi a tippeket.
2012. szept. 5. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Almás palacsinta. Akár tölteléknek a párolt alma, akár bele a tésztába, reszelve.

Hát lehetne hozzá lebbencs, vagy tarhonya leves, vagy savanyú krumpli leves:)

A németben is ezt tanultuk: kertoffelsuppe+kartoffelgemüse und kartoffelsalat:)Ha krumpli van otthon főleg.

2012. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi, valami hasonlóra gondoltam én is..:)

csak nem németet tanulsz? nem egyszerű nyelv, de tanulható :) köszi mégegyszer

2012. szept. 5. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
krumplis fánk,
2012. szept. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ó, 100 éve tanultam - de ez megragadt bennem.

Egyébként, ha anyukámékkal összezördültem, s magunkra kellett főzni, mindig ez volt a menü:)Könnyű is, gyorsan elkészíthető és finom is:)

2012. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
francia rkott burognya, máglyarakás.
2012. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!