Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mért nem púpos a muffin-om?

Mért nem púpos a muffin-om?

Figyelt kérdés
Most csináltam először,és úgy tudtam, kicsit több tésztát kell rakni, mit a fele forma, de csak kicsit nőtt meg, és a papír széle alatt van a kész muffin teteje.Többet rakjak bele,hogy nagyobb legyen?Vagy több sütőport?(Szerintem abból eleget raktam.)Szeretném, ha kidagadna és szép púpos lenne.

2012. aug. 30. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak tegyél bele egy kicsit több tésztát.:) én teljesen tele szoktam pakolni. bár nekem inkább olyan nagyok lesznek, hogy megnőnek és már összeér a többi muffinnal...:D szóval több tészta kell.
2012. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sütőpor lehetett kevés. én két bögre liszthez egy egész sütőport teszek. mindig feljönnek púposra.

azt jól csináltad, hogy kb 3/4-ig kell töltenni a kapszlikat.a kakaó is lehúzhatja, az is van benne.

2012. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A receptek mindig azt írják, hogy 3/4-ig töltsd, hát én ezt megcáfolom! Gyönyörű, nagy, púpos muffinjaid lehetnek, ha jól telepakolod a muffinpapírt, teljesen tele, amennyi csak fér!

2012. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt hiszem ezentúl jól megpakolom őket!
2012. szept. 1. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!