Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miben süssek kör alakú "púpos"...

Miben süssek kör alakú "púpos" tortát?

Figyelt kérdés

Katicabogár tortát csinálok, de egy kis nehézséget okoz, hogy miben is süssem meg.

Segítséget, ötleteket várok.

Köszönöm!


2012. aug. 30. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt úgy suokták h piskótalapokat sütnek. Köröket vágnak belőle és 1 gyümölcsmosóba rétegezve töltik
2012. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hogy ez nem jutott eszembe, hogy nem muszáj nekem olyat sütni, ki is lehet alakítani!

Ezer köszönet, rejtély megoldva! :D

További szép napot!


Még egy kérdés: Vajon ha muffin tésztát szeretnék nem kis darabokban, hanem egy nagyban sütni, akkor megsül a közepe?

2012. aug. 30. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit :D Sztem megsül rendesen úgy is :D Sok sikert a sütögetéshez
2012. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) Szuper! Akkor harcra fel :)
2012. aug. 30. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Hajrá :D Majd írj h milyen lett :D
2012. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz sok köralakú piskótát sütni, akkor én ezt ajánlom:

Sütsz 2 közepes tepsiben piskótát, majd háromszögekre vágod. Egy műanyag tálat kibélelsz folpakkal és az aljára teszed a háromszögeket úgy, hogy közöttük ne legyen rés. Erre kesz egy kis krémet, majd ismét a piskóta háromszögek következnek és ezt addig folytatod amíg az edényem tele nem lesz. 1-2 órára hűtőbe teszed, majd kiborítod a tálból. A folpackot csak le kell húzni róla. Végül a külső részét is bekened a maradék krémmel (vagy marcipánnal).

Fontos, hogy ha főzött krémmel dolgozol, akkor legyen rendesen kihűtve.

Sok sikert!!! Remélem segítettem.

2012. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez is határozottan jól hangzik! ;) Köszönöm!
2012. aug. 30. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!