Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell a paradicsomról...

Hogy kell a paradicsomról leforrázni a héját?

Figyelt kérdés
Mármint hogy dobjam bele hideg vízbe és úgy? akkor nem fog megfőni? lecsót rakunk el, ehhez kéne, sajnos nem vagyok még jártas a konyhában, apukám reggel 6kor avval keltett hogy forrázzam le a paradicsomról a héját mert megrohad.. de útmutatást nem adott hozzá..

2012. aug. 30. 10:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Valaki végigment az oldalon, és csupán csak szórakozásból végig nyomkodta a piros pacsikat. Amikor a legutolsó, jelenleg 100 %-os válasz felkerült volna, már végzett is a lepontozásokkal, azért maradt meg az illetőnek a 100-as.
2012. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért is írtál éppen nekem??

4-es:)

2012. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Fene tudja már. Azt hittem, kifogásod van. Na, mindegy! Kérdezőnek sok siket a paradicsomokhoz, fénypostán kérjük a hozzájárulásunkért a jutalmat! :D
2012. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

11-es vagyok!

Adtam nektek zöld-kezet!

2012. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetne ezt a pontozást megszüntetni? Legyen tetszik gomb, ha valakinek tetszik megnyomja, ha nem békén hagyja. hányok már attól, hogy vannak ilyen primitív élvezkedők, akik még az egyszavas igen választ is elpontozzák.

Lepontozó, ide gyere, ide nyomjad a piros kezet, na gyere, gyere... :P :D

2012. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!