Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell kifilézni a...

Hogyan kell kifilézni a csirkecombot?

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Azon kívűl, hogy simán kiveszed a csontot belőle vajon mire gondolsz?

Bocs, nem igazán értem.

2012. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2012. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Örülök, hogy megtaláltad.

Megnéztem, de egyszerűen nem értem. Esküszöm nem vagyok sem szakács, sem falusi lányka. De ez valahogy olyan magától értetődő. Erről műsort készíteni, eszembe sem jutott volna.

2012. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lebőrözöd.hegyes kis éles késsel a csontnál bemetszed, és így haladsz a csont mellett tovább. a két végén a porcos rész is kikanyarítod.

kapsz egy jó nagy tenyérnyí vastag húsdarabot. (felső combot írom most) azt még , ha akarod kisebb szeletkékre vághatod.

Az alsót is ki lehet, de elég kicsi hús lesz belőle, de pl csíkokra vágva az is nagyon jó valami tokányfélének.

Én így csinálom, semmi ördöngősség nincs benne.

viszont a jó éles kés fontos eszköz:)

2012. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat...nagyon jó videó..:)
2012. aug. 29. 16:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, lebőrözni, majd az alsó combot, /nyeles combnak is hívják/ és a felső combot a hallatnál ketté kell vágni. Ezután a felső combot éles késsel óvatosan elválasztjuk a csonttól, így egy tenyérnyi húst kapsz. Ez a kirántásnál is hasznos, nincs csont, gyerekek is tudják fogyasztani, jobban átsül. Én az alsó combot nem szoktam kicsontozni, nem is igen lehet, de azt megteszem, hogy a csont mentén hosszában bemetszem, és kihajtom, így rántom ki. Előny, a nagyobb combokat is tudod rántott hősként készíteni, és biztosan átsülnek, nem marad véres, amit mi nem is szeretünk.
2012. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a videot sajnos nem tudtam megnyitni, de "erzsimamának"

köszi, hogy megerősített a prózai válaszomban:)

2012. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából valóban rántani szeretném, és így könnyebb, és egyszerűbb lenne. Na, majd megpróbálom..:) Gyakorlat kell hozzá..:)
2012. aug. 29. 19:15
 9/10 doboszoli ***** válasza:
Ugyanúgy kell, mint a csülköt csontozni. Egyszerű. DD)
2012. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mustafa33 ***** válasza:
na de minek?
2012. aug. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!