Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha sörben sült csirkecombokat...

Ha sörben sült csirkecombokat csinálok, akkor csinálhatok alá tepsis krumplit, vagy a krumplira milyen hatással lesz a sör?

Figyelt kérdés
Csak mert nem akarom hogy szétázzon,vagy rossz íze legyen,mert akkor kitalálok inkább más köretet..

2012. aug. 24. 13:34
 1/8 A kérdező kommentje:

itt a recept amúgy:


[link]

2012. aug. 24. 13:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Én inkább egy másik tepsibe tenném a krumplit és együtt stüném a sütöben más magasságon.
2012. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha elég vastag hasáb-burgonyával rakod körbe, és nem igazán mozgatod addig, míg legalább egyik oldala meg nem pirult, akkor az is szépen elkészül a husival egyidőben.


Én pár hónapja kakast sütöttem, mellé raktam a krumplit is, és négybe vágott fehér-hagymát is, (nem sörrel) egy jó pohár fehérborral öntöttem nyakon.

A 10 ujjamat megnyaltam utánna!!!!

2012. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen amikor csinálom az oldalast én is szoktam mellé rakni.

De van egy ötletem akkor csinálok olyan burgonyahajókat amit be kell vagdosni,az biztos nem fog szétázni:) köszi nektek!

2012. aug. 24. 14:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd ird meg, hogy milyen lett.
2012. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oksa:) Vasárnap sajnos utazok vissza nyaralásból,utolsó étket főzöm itt,de este írok:))
2012. aug. 24. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2012. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nyahh már megettük aztán rég,finom volt de nem nagy durranás:)) Egyszerű kis sült csirke lesz belőle,nekem hiányzott az ízvilág azért.

Kacsazsírral kentem ki a tepsit,ráraktam a burgonyahajókat,a combokat,megszórtam sóval-borssal-meg fűszerkeverékkel aztán rá fél doboz sör meg még egy kis kacsazsír.

Tényleg finom egy kajci volt,de a hűha hatás elmaradt amit vártam tőle. Egyszerű sültcsirke lett de jóllaktunk.

2012. aug. 26. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!