Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell főtt húst csinálni?

Hogy kell főtt húst csinálni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 16:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Azt egy szóval sem írta, hogy az almaszószt és a törtkrumplit ő főzte meg. Csak azt írta, hogy a főtt hús azok mellé kell a gyermeknek.
2012. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

F*szt kell belekötni mindenbe. Mit zavar az titeket, hogy valamit nem tud és megkérdezi???

Ne unatkozzatok már ennyire!

2012. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen anyákat pedig igenis megkel szólni ha van gyereke tanuljon meg főzni.Volt egy gyerek kori barát nőm az anyja nem tudott főzni mindig kakaót ivott meg vajas kenyeret evett mikor át jött hozzánk olyan boldog volt ,hogy főt kaját kapott.ki nem állhatom az ilyen szülőket.
2012. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Én meg az olyanokat utálom mint te. Jó lenne ha az ide írogatás helyett a helyesírási könyvet lapozgatnád.
2012. aug. 22. 20:10
 25/29 doboszoli ***** válasza:
100%

Szeressük egymást gyerekek!

Én is előbb főztem gulyást, meg sütöttem Csáky rostélyost, mint rántást készítettem.

Kedves Kérdező!

Tényleg érdemes egy jó húslevest főzni, aminek a "mellékterméke" a főtt hús, amit különféle szószokkal, tormával fogyaszthatunk.

A húslevesre a keresőben számtalan tippet találsz, ha szükséged van rá.

2012. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Én is csináltam már komolyabb kajákat, mint a főtt hús. De le is zárom ezt a vitát, mert h..lyékkel nem vitatkozom. Örülök neki hogy ők mindent tudnak.
2012. aug. 23. 07:04
 27/29 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező!

Ne törődj a beszólókkal, csak unatkoznak, vitát generálnak, sokszor, több helyen megfigyelhető, hogy egy-egy személyt addig piszkálnak, míg az el nem veszíti a türelmét. Utána pedig, mint aki jól végezte dolgát, csak röhögnek a markukba, hogy no ezt is sikerült kiakasztani.

Én már kezdek immunissá lenni velük szemben.


Próbáld meg te is túltenni magad rajta, és ha bármiben tudunk a továbbiakban is szívesen segítünk. A többi pedig le van ....

Üdv neked és szép napot!

2012. aug. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, én is így gondolom.
2012. aug. 23. 09:50
 29/29 doboszoli ***** válasza:
70%
Én is...
2012. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!