Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell főtt húst csinálni?

Hogy kell főtt húst csinálni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 16:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
52%
na te utso hozzászoló nagyon kedves vagy tényleg.arra nem is gondoltál,hogy talán azért kérdi meg mert a legjobban szeretné elkésziteni??? szégyen,nem szégyen én még a grizes tészta receptjét is megkérdeztem anyumtol,hiába tudtam fejben hogy hogyan kell csinálni.pfff
2012. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
28%
Vizet forralni azért tudsz magadtól?
2012. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
66%

Most miért bántjátok a kérdezőt?

Ha nem tette volna fel ezt a kérdést, akkor most mire válaszolnátok, mivel ütnétek el az időtöket?

Inkább köszönjétek meg, hogy egyáltalán kérdezett valamit. Vagy vegyétek a fáradságot, hogy kitaláljatok olyan kérdéseket, amelyek mások agyát mozgatják meg!

2012. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha főtt hust szeretnétek enni, inkább csinálj egy jó huslevest. Abban megfő a husod, és marad egy finom levesed is sok zöldséggel, tésztával. A gyerekek szeretik. Mi legjobban a marha huslevest szeretjük, de csinálhatok bármiből.
2012. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
16:32, 16:47-nek üzenem: Igazán köszönöm a megjegyzéseiteket, de bunkó emberek válaszaira nem vagyok kíváncsi. Vizet tudok forralni magamtól is, a többieknek köszi a válaszokat.
2012. aug. 22. 17:42
 16/29 anonim ***** válasza:
53%
Gáz ha egy anyuka nem tud húst főzni.Nagyon alp annyira bonyolult mint egy tea.:)
2012. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem senki nem volt bunkó, ellenben te ritka béna lehetsz, ha egy lábasba nem tudsz magadtól vizet rakni.

Ehhez nem kell tudni főzni, diploma sem kell hozzá.

Aki főzött már életében tojást vagy virslit az már képes rá, szóval te eddig vagy a föld alatt éltél vagy ritka életképtelen lehetsz...

2012. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

1 első válaszoló ezt irta

kell egy fazék vagy lábas, beleteszed a nyers hust, enegdsz rá hideg vizet, szór bele két kiskanál vegetát, meg egy kiskanál sót. és ráteszed igy a lábast a tüzhelyre. Jó ha be is gyujtod a tüzhelyet, különben nem fő meg. Addig főzd, mig puha nem lesz. :)


Elég gúnyos válasz mintha egy gyereknek magyarázná :és ráteszed igy a lábast a tüzhelyre. Jó ha be is gyujtod a tüzhelyet, különben nem fő meg. Ezzen akkorát nevettem :)

Tényleg ciki ha nem tudsz egy ilyen nagyon egyszerű kaját megfőzni.

2012. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Honnét veszitek, hogy a kérdező, az nő?

Talán olyan apuka, aki eddig még sohasem találkozott ilyen problémával, most kényszerült valami miatt arra, hogy főznie kell egy gyermeknek?

2012. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Aki almaszószt és törtkrumplit állítólag tud főzni, annak egy darab húst is illene tudni megfőznie...
2012. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!