Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kerámiabevonatos serpenyő...

Kerámiabevonatos serpenyő megéri venni? Olaj és zsíradék nélkűl nem ragad bele az étel?

Figyelt kérdés

#kerámiabevonatos serpenyő
2012. aug. 22. 15:38
 1/7 Mazsi78 válasza:
Valóban jók,csak vigyázni kell, hogy forrón ne tedd a mosogatóba vagy a hidegvíz alá,illetve ne koccintsd oda semmihez,mert ezektől sérülhet,berepedhet. Főzni kicsit másképp kell bennük, mert mivel nem használsz zsiradékot,így az étel íze is kicsit más lesz. Nekem van és én nem hagytam el az olajat, csak ezeknél egy csepp is elég, mert kicsúszik a cucc belőle. Szerintem megéri.
2012. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háááát... Nagyon gondold át, hogy milyent veszel. Az anyumé borzalmas, nagyon nehezen lehet tisztítani, stb., az enyém viszont nagyon jó, nem tapad le benne semmi, minimális olaj is elég bele, és mosogatni is könnyű. Szóval vegyes élményeim vannak. Használtam már anyáét, én is megjártam vele, szóval nem anyummal van a gond, hanem a serpenyővel.
2012. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és anyumé még drágább volt mint az enyém, és kisebb átmérőjű, szóval... Járj utána a kiválasztott márkának. (Az enyémet most nem tudom megnézni, nem vagyok otthon)
2012. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mazsi78 válasza:
Nekem Delimano van (tv shop-os) és bevált.
2012. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. aug. 23. 17:36
 6/7 anonim válasza:
Igen, itt is a minőség a lényeg, de sajnos ez a termékeken nem látható mindig egyértelműen. Én is most akartam venni ilyen edény szettet (az akciósan árult 5 részes kerámiabevonatos serpenyő készletet). Ez a termék nemrég jött be Magyarországra, de külföldön már régebb óta árulják, és a vásárlói vélemények ( [link] kiábrándítóak: néhány sütés után elkezd ragadni, megbarnul a bevonat, nehéz tisztítani, a nyél meglazul és leválik, stb. Úgy tűnik, hogy Kínában gyártják (Zheijang) Tebang márkanéven, kifejezetten olcsón: [link] A biztos megoldás, ha olyan boltba veszed meg garanciával, ahová szükség esetén vissza tudod vinni. Netes vásárlásnál ez már nehezebb, mert egyrészt a postaköltséget fizeted, másrészt ha nem teljesítenek, macerásabb az utána járni.
2014. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A helyes linkek: [link] [link]
2014. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!