Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány kalória lehet egy 4 cm...

Hány kalória lehet egy 4 cm átmérőjű fasírtban?

Figyelt kérdés
Úgy készítem el, hogy zsíros darált hús helyett színhús darált karajból csinálom, kenyér helyett kevés főtt rizst rakok bele, és zsiradék nélkül sütőzacskóban puhára sütöm.

2012. aug. 16. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 180,48906363849038467379 kcal :D


Szerinted van olyan ember aki ezt tudja? :D

2012. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az már nem is fasírt, és szét is fog neked esni egy nagy gusztustalan pacává...ennyire ne féljünk már a kajától, annyi hülyeséget olvasni itt, így nem lehet fogyni!!
2012. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megméred az összetevőket egy patikamérlegen, majd rámész egy kalóriatáblázatra is kikeresed benne a hozzávaló értékeket.
2012. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem azt kértem h egymilliomod pontosságra mondjátok meg, csak hogy megközelítőleg mennyi. a 2.-nak: nem lesz paca, ugyanolyan állaga van, mint egy rendes fasírtnak;) tudom, hiszem nemrég készült el:)
2012. aug. 16. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!