Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell a csirkemellet...

Hogyan kell a csirkemellet szeletelni? Még soha nem készítettem csirkemellből ételt. :-)

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Megfogod és felszeleteled. Milyen ételt készítesz?
2012. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csirkemellet szeretnék sütőben sütni, tejfölösen-sajtosan. Keresztbe szeleteljem, vagy hosszában? Köszi a választ.:-)
2012. aug. 12. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Lefejted a csontról és hosszában lehet szeletelni
2012. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hentesnél vettem egész csirkemellet, két nagy darab. Tehát akkor keresztbe vágjam merőlegesen?
2012. aug. 12. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
ez most komolyan kérdezed??? mindenki úgy vágja a csirkét amilyenre akarja... nincs meg szabva hogy ennél meg ennél a kajánál ilyenre meg olyanra KELL vágni ..:)
2012. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nagyon kedves hozzászólásodat. Biztos nagyon elégedett és kiegyensúlyozott ember lehetsz.:-)

Másrészről igenis vannak szabályok a főzésnél is.

Nálatok viszont tuti össze-vissza kaszaboljátok a húst.:-)))

2012. aug. 13. 10:56
 7/7 anonim válasza:

7/6.

Én most készítettem töltött csirkemellett. Igaz, nem sütőben,, hanem kirántottam, és amikor készen lett, keresztben vágtam szeletekre, ugyanis így marad egészben, nem "szálára" kell vágni, tehát nem vizszintesen.

2016. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!