Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell elkészíteni...

Hogyan kell elkészíteni azokat a porból készített muffinokat?

Figyelt kérdés
Kiszeretném majd próbálni, de foggalmam sincs mi kell hozzá.
2009. júl. 14. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer póbáltam a dobozon levő leírás szerint,Nem is lett igazán jó,és nincs több munka a rendes muffinnal sem,maradok a régi bevált receptnél.
2009. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a "poros" változatot is, csak sokkal drágább, mint a hagyományos. Ha jól emlékszem olaj és tej/víz kell csak hozzá, elég jól le van írva a doboz hátulján, hogy milyen sorrendben kell a port összekeverni a többi hozzávalóval. Az is jó benne, hogy pontosan ki van számítva, hogy 12 db-ra elég, ennyi papírkosárka is van hozzá, amiben sütöd. Általában a muffin sütők vagy 6 db-osak, vagy 3X4-esek, ebbe kell belerakosgatni a papírokat, majd belekanalazni az összekutyult masszát. Én úgy szoktam, hogy először mindegyikbe 1-1 kanállal teszek és így osztom el a többi részt is, hogy egyformák legyenek. (2 evőkanál segítségével). Én azt a fajtát szeretem a legjobban, aminek a tésztája sárga és csokidarabokat kell beleszórni (ez is tartozik, külön zacsiban). Ha van itthon, szoktam még egy-egy szem meggyet is a tetejébe nyomni.

De bármit tehetsz pluszban bele, amit szeretsz sütve egy sütiben, de az alapcucc is nagyon finom.

2009. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!