Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan értelmezzem a következő...

Hogyan értelmezzem a következő palacsintareceptet (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Találtam egy jó palacsintareceptet: [link]

És anyumat akarom meglepni vele, mire hazaér. Nem vagyok valami nagy konyhatündér, most nyáron tanulok főzni anyumtól, és gondban vagyok. Azt írja, 3/4 dl olaj kell - ez azt jelenti, hogy háromnegyed (szerintem ezt), vagy hogy 3 és 4 között? És mikor összegyúrom a tésztát, az olajat ugye nem kell belegyúrni? Tudom, hogy hülye kérdések, csak biztosra akarok menni, nehogy háromnegyed deci olajat használjak, holott mondjuk 3,5-öt kellett volna, vagy ne gyúrjam bele a tésztába (szerintem hülyeség belekeverni a tésztába...), aztán kiderül, hogy ja, kellett volna! Légyszi, válaszoljatok, anyunak igazán jó palit szeretnék csinálni!!! Köszönöm!



2012. júl. 13. 17:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
Azt írta kommentben, hogy ma este, vacsira akarja készíteni!
2012. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Most lettem kész a palacsintasütéssel... Nagyon jó lett! Az elsőt túl korán kivettem, és összegyűrödött, a második már kicsit jobb lett, a többi meg nagyon szép. Annyira örülök... a másodikat meg is ettem, mert nem elég szép ahhoz, hogy feltálaljam anyunak :) finom is, mindenkinek ajánlom a receptet! És nagyon-nagyon köszönöm a segítséget, nélkületek azt hiszem, nagyon elrontottam volna... és köszönöm a vaníliacukros tippet is, raktam bele, és nagyon jó lett! Anyu csak pár óra múlva ér haza, de remélem, akkor is jó lesz még... köszönöm még egyszer, srácok! :):)
2012. júl. 14. 17:28
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Gratulálunk, örülünk neki!

(Egyébként csaj vagyok, de mindegy!) :))))

2012. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi :) és nyugi, a "srácok"-at úgy értettem, hogy "skacok", vagy ilyesmi, szóval nemtől független :)
2012. júl. 14. 18:12
 15/19 anonim ***** válasza:
53%

Ja!

Az jó.

2012. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ügyes vagy! Remélem anyukádnál is nagy sikert értél el a palacsintával. :)
2012. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok. :)
2012. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igen, anyukámnak is nagyon ízlett, úgy örültem! :)
2012. júl. 15. 20:24
 19/19 anonim válasza:
Örülök neki, hogy sikerült, ugye nem is olyan nagy dolog ? :D és ha szereted a fahéjat vagy citromot akkor azt is tehetsz bele nem csak vaníliás cukrot, mármint a tésztájába. :D, de ez már nem olyan hagyományos palacsinta ez már olyan egzotikus :P :D Én fahéjasan vaníliásan szoktam készíteni, majd nutellát kenek rá háromszögbe hajtom majd a Gála vanília pudingba reszelek egy félcitrom héját, vagy nem mikor milyen kedvem van s azt rakom rá a palacsintára. akárhányan ette belőle, mindig kb.3x4x5x kellet fordulnom hogy újra csináljak nekik. :D de a fahéjas palacsinta nagyon finom a lidl-s szilvalekvárral :D Ennyi és örülök hogy hasznodra vált a válaszom :)
2012. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!