Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Laktóz érzékenyek! Mi volt az...

Laktóz érzékenyek! Mi volt az az étel, ami legutóbb "rohamot" okozott nektek? Én ma a leveskockába szaladtam bele.

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 19:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nálam a dobozos jégkrém a legnagyobb ellenség. Persze, tudtam, hogy van benne, csak nálam nem olyan súlyos az érzékenység és vagánykodtam. :)
2012. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
pástétom
2012. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Vasárnapi levesbe is tettem egy leveskockát, és a hétfői karalábéba is, ami mára is megmaradt. Igy jöttem rá, mi a hibás. Cudarul vagyok.
2012. jún. 26. 19:20
 4/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom... jobbulást! :( Amúgy nagyon bosszantó, hogy szinte mindenben van, sokszor olyan termékekben is, amiben eszembe sem jut megnézni...
2012. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Legutóbb a saját kocsonyám volt. Ugy szeretem, hogy jól megborsozom hidegen a tetejét. A borsra gyanakodtam, de most már tudom, hogy az is a leves kocka volt ezek szerint. Én egyébként zéró toleranciás vagyok. A laktóz tablettát sem mindig jól adagolom, mert nem lehet eltalálni a mennyiséget.
2012. jún. 26. 19:27
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem májkrém okozott két hete hasonló gondot. A csuda sem gondolta volna, hogy abban is van!
2012. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyedül a gyulai májas laktózmentes, és finom is.
2012. jún. 26. 19:30
 8/18 anonim ***** válasza:
Felvágottakban is van, arra is figyeljetek! Én úgy veszem be a tablettát, hogy az előírt mennyiség kétszeresét adagolom, biztos ami biztos.
2012. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

nekem múltkor egy túrós rétes. azt hittem még menni fog, de NEM.

Bocs de a kocsonyába ugyan minek leveskocka. Tegyél bele húst, és még laktóz sem lesz benne.

Ne haragudj, de mindig kiakadok a vegetásokon meg a kockalevesen,vagy a pektinen mert mi ilyet soha nem használunk, /és nem azért, mert most itt az újdivat hullám, hanem mert anélkül is állati jó egy kocsonya/ és teljesen felesleges is beletenni! ráadásul mostantól neked is mellőzni kéne!

2012. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Persze tanultam belőle. Sok bőrös cuccból csinálom, de a megszokás, és az iz fokozás miatt néha használok kockát.
2012. jún. 26. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!