Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem tudok boltba menni, és...

Nem tudok boltba menni, és csirkeszárnyból lehet választani. Levest és rántotthúst nem akarok. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csirkeszárnyból én nagyon szeretem a pörköltet nokedlival,de ha csak betolod a sütőbe egy kis fűszerrel pár szem krumlival az is nagyon finom.

(Legalábbis nekem :D )

2009. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megfűszerezed, tepsibe vele, felöntöd 3-4 deci sörrel, fokhagyma is mehet, lefedés nélkül elsütöd róla a sört!


Isteni!!

2009. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, még mielőtt valaki lepontoz a sör miatt:

[link]

2009. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is afokhagymás lesütésre szavazok esetleg rizs+krumlipüré körettel!Vagy fincsi még majorannásan is,mintha pörkölt lenne csak nem teszel bele pirospaprikát,hanem nyakon öntöd majoranával és megsózod:)
2009. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Összekeversz kecsapot, mézet és csilit(vagy mexikói fűszerkeveréket), bekened vele a csirkeszárnyak mindkét oldalát, olajjal kikent tepsibe teszed, lefeded alufóliával, így sütöd kb 30 percig, ezután ropogósra pirítod.

Friss zöld saláta, majonézes káposztalsaláta, savanyú káposzta, vagy kukoricás rizs nagyon finom hozzá.

Jó étvágyat!

2009. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tarhonyás vagy rizses csirkeszárny
2009. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! A ketchupos, mézes, chilis nyert! :D Isteni lett!
2009. júl. 7. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!