Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tudnék sütni 6 csirkeszárn...

Mit tudnék sütni 6 csirkeszárnyból?

Figyelt kérdés

kezdő vagyok, de anyát meg szeretném lepni ma este amikor hazajön...tudom h neten van sok recept, de inkább vmi olyan kéne ami jól bevált.

köszönöm előre is : )


2010. máj. 1. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi van otthon, amit fel tudnál használni a főzéshez, sütéshez. Alapból annyit, hogy kiránthatod, de fokhagymával meg is sütheted. Készülhet belőle paprikás, rizseshús, szóval sok minden. Nekem a kedvencem a szárny, sok féle elkészítési módját írhatnám, de szerintem a legegyszerűbbet válaszd ki, hisz kezdő vagy.
2010. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rakj a tepsi/jénai (amibe szeretnéd sütni) alá egy sütőpapírt vagy fóliát, önts rá olajat, zsírt, ami van otthon, tedd bele a husokat, ételizesitő, só, aztán tetejére fólia. süsd amig a villa jól bele nem megy teljesen és jó puha lesz. a tetejét viszont süsd ropogósra. Rizzsel, kukoricával, ilyesmikkel tálalhatod:) Ez elég egyszerű.Csak ösztönösen fűszerezz!

De amúgy én olyat szoktam, hogy megpárolom, bele a jénaiba, fűszerezés, sütő, mikor már majdnem kész reszelek rá sajtot, teszek rá kukoricát és sütöm még vagy 10 percig és kész.:)

2010. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Süsd meg ropogosra(só,bors,fokhagyma,) ha kész tegyél rá egy kis főtt zöldbabot (só)+ tejföl esetleg sajt.süsd át.krva jó.
2010. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) sikerült és nagyon jó lett. megettem már az 1iket :D
2010. máj. 1. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!