Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melegszendvics ötletek?...

Melegszendvics ötletek? ("Fald fel Amerikát" jellegűt szeretnék)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Melegszendvicset szeretnék készíteni. Nem tudom ismeritek-e a Fald fel Amerikát című műsort. Abban szoktak durván nagy adag kajákat az ember arca elé tenni:D Én nem feltétlen nagyot szeretnék, csak vmi finomat.

Amit mindenképpen tartalmazni fog: baquette (vagy Erzsébet kenyér a kihívás miatt:D), fejes saláta, egy kevés fejes káposzta, pár szelet paradicsom, pár karika uborka, és sajtmártás.

Nos, ezek mellé kérnék tanácsot, h ti mit tennétek még bele, mitől lenne nagyon durva, ízletes. Nyilván vmilyen húsféle kéne, de nem akarok feltétlen sima csirkemellsonkát beletenni. Erre kérnék ötleteket:)

Köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 12. 09:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Dehogy titkosak, csak olyan egyszerűek, hogy nem akartam ilyen jellegű kérdéshez nyilvánosan válaszolni, mert biztos voltam,hogy lepontoznak, hogy semmi köze a "fald fel Amerikát... témához.

ezt rögtön tisztáztam a kérdezővel, aki nagyon korrektül itt válaszolt is.

És a sejtésem így is beigazolódott, kaptam így is rendesen...

nem szoktam ráerőltetni másokra a én általam készített

ételeket, sokszor írom, ha érdekekli a kérdezőt, akkor szívesen leírom, akár itt, akár levélben.

ha nem válaszol, és sem írom feleselegesen.

2012. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én ilyent csináltam pársor, isteni...nem muszáj besamellel csinálni, majonéz, mustár (magos) szendvicsalapot csinálok...de lehet variálni s kísérletezni. Nagyon jó, vajon megsülve olyan illatok terjengenek a lakásban mint amikor a Montmarte-i bisztróban reggeliztem :)...
2012. jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

most amit úgy benyomnék 2 perc alatt, az valahogy így nézne ki:

a "CSODA"kenyér(apum szokta venni egy pékségben)

padlizsánkrém vékonyan, egy db zöldségfasirt, camembert sajt, sajtmártás, zöldségek,reszelt sajt

*-*

2012. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Leírom végülis mit készítettem. Amit az egyik kedves válaszoló küldött priviben, az 7végén lesz, amikor jönnek a rokonok is, és kíváncsiak rá:) [köszi még1x:)]

Szóval: vettem egy zsemle veknit a Tescoban (olyan mint egy baquette, csak egy kicsivel rövidebb, viszont 4x olyan széles, olyan mint egy lapos fél kilós kenyér), középen elfeleztem, mert sok lett volna egyben. Az egyik felét felvágtam, pakoltam bele salátaleveleket, káposztaleveleket, uborkaszeleteket, sütöttem ki csirkemellfilét, nagyon kevés olajon, jól megpirítva. Ezt bele a szendvicsbe, rá egy kis reszelt sajt, plusz leöntve sajtmártással (főzőtejszín, reszelt sajt, kockavaj, só, bors). Nem árulok el vele nagy titkot h normálisan nem lehetett beleharapni, kiesett belőle minden, folyt a mártás mindenfele..:D De vmi irtózatosan finom volt:)

2012. jún. 14. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!