Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melegszendvics ötletek?...

Melegszendvics ötletek? ("Fald fel Amerikát" jellegűt szeretnék)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Melegszendvicset szeretnék készíteni. Nem tudom ismeritek-e a Fald fel Amerikát című műsort. Abban szoktak durván nagy adag kajákat az ember arca elé tenni:D Én nem feltétlen nagyot szeretnék, csak vmi finomat.

Amit mindenképpen tartalmazni fog: baquette (vagy Erzsébet kenyér a kihívás miatt:D), fejes saláta, egy kevés fejes káposzta, pár szelet paradicsom, pár karika uborka, és sajtmártás.

Nos, ezek mellé kérnék tanácsot, h ti mit tennétek még bele, mitől lenne nagyon durva, ízletes. Nyilván vmilyen húsféle kéne, de nem akarok feltétlen sima csirkemellsonkát beletenni. Erre kérnék ötleteket:)

Köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 12. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Én nem ismerem ezt a műsort, és a jellegét sem. viszont kétféle melegszendvicskrémet is szoktam készíteni, ha esetleg érdekel írj, szívesen leírom.
2012. jún. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
2012. jún. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Ment a válasz, remélem valamelyik tetszik:)
2012. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, elolvastam, vmelyiket mindenképp kipróbálom, és köszönöm még1x, megy a zöld:)

További ötleteket is jöhetnek:)

2012. jún. 12. 10:43
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

De kedves, aki azt sem tudja, hogy mit , de lepontoz.

Látod kedves kérdező, erről írtam...

2012. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos van 1-2 troll, akik minden kérdéshez csak a piros kéz miatt lépnek be. Nekik ez adja a boldogságot biztos. Nem kell velük törődni:)
2012. jún. 12. 10:49
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos sok kiváló, tapasztalt , régi válaszoló is ezek miatt hagyja el az oldalt...
2012. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy ilyen:

[link]

2012. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Uhh, ez ám a kalóriabomba:) Hasonló volt az alapötlet, csak nem ekkora tételben. Hisz fő az egészség:)
2012. jún. 12. 11:58
 10/14 anonim ***** válasza:

Én azért nyitottam meg ezt a kérdést, mert kíváncsi lennék a válaszokra. Erre az az első válasz, hogy privátban megküldi. Szerintem ezért lett lepontozva.

Titkos recept, vagy mi??? Én is szeretnék finom melegszendvicset enni! :)

2012. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!