Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Grillsütőben, vagy minisütőben...

Grillsütőben, vagy minisütőben lehet kenyeret sütni?

Figyelt kérdés
Például az alábbi linken találhatóval, vagy hasonlóval: [link]
2012. jún. 9. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha felmelegszik 170-190 fokra, akkor meg lehetne próbálni, de szerintem nem melegszik fel.
2012. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Max. sütési hőmérséklet 230 °C. Lehet, hogy nem valós az adat? Egyébként én inkább amiatt gondoltam, hogy kicsi a hely belül és túl páradús lesz a levegő, amitől nem tud jól megsülni.
2012. jún. 9. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:

1. A megadott höfököt el kell érnie a sütönek, különben csalásért fel elhet öket jelenteni.

2. A sütö mérete csak annyiban fontos, hogy beleférjen a kész kenyér is.

3. A kenyérnek (meg minden más kelt tésztának) PÁRÁS sütö kell, különben ehetetlenül száraz lesz. (A normál sütökbe ezért kell betenni külön kisebb tálban vizet is, hogy rendesen meg tudjon sülni)


Viszont grillsütö nem alkalmas kenyérsütésre.

2012. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az, amit belinkeltem az grillsütőnek minősül?
2012. jún. 9. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél, az nem grillsütö, hanem légkeveréses, elvileg alkalmas kenyérsütésre, ha elég nagy belül.
2012. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak légkeveréses a jó? Mert én az itthoni sütőmmel sütöttem kenyeret légkeverés nélkül és jó lett.
2012. jún. 10. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:
A nem légkeveréses is jó, de a belinkelt az, és nem grill. Minden olyan sütö jó, ami süt és nem grillez. A grill ugyanis nagyon hirtelen erös meleget ad le, felületen süt, inkabb pirit és nem szabályozható, a légkeveréses vagy sima viszont egyenletes meleget ad, és a höfok a megadott a határokon belül állitható.
2012. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!