Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Balzsamecetes salátaöntet-rece...

Balzsamecetes salátaöntet-receptet tudnátok írni?

Figyelt kérdés

Linket nem kérek, bevált, sokat használt receptet szeretnék, arányokkal, mennyiségekkel. Rengeteg "ízlés szerint fűszerezzük" receptem van, de eddig nem sikerült eltalálni az arányokat. Legalább kb. kellene, mennyi az annyi, utána már tudnám alakítani ízlés szerint.

Az enyém mindig ehetetlen...


2012. jún. 2. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2012. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát jó... akkor fussunk neki még egyszer, végülis én vagyok a hülye, mert nem írtam, hogy nem akarok porokat és műönteteket használni... (Akkor sem, ha rá van írva, hogy ezt meg azt nem tartalmaz. Épp elég szemét van benne tartósítószer nélkül is.)


Tehát kérnék szépen olyan recepted, ami nem tartalmaz műanyagot, hanem igazi öntet. Köszönöm.

2012. jún. 3. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
2012. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké... feladom...
2012. jún. 4. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehéz az élet....

Szóval az én "receptem": paradicsom, paprika apró kockára,a reszelő nagyobbik lyukán reszelve: sárgarépa, zeller, retek, ill. tetszés szerint még bármi, de nekünk ez van a kertben:) Az öntet: 1 pohár natúr joghurt, vagy kefír, 1 teáskanálnyi mustár,bele 1 kiskanál só, kevés bors, zöldségzöld apróra vágva. Ha van akkor még bazsalikomot is szoktam bele tenni.

Ez az öntet, kefír vagy joghurt nélkül, kb 1 kanálnyi olivaolajjal keverve is finom, bár nekünk a joghurtos jobban bejön.

A balzsamecetes öntethez nem tudok szólni, de még így is én járok legközelebb a kérdésedhez:)

Miért ehetetlen a Te önteted? Mit rontasz el?

2012. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!