Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz lesz a salátaönte...

Nagyon rossz lesz a salátaöntet íze, ha olívaolaj helyett étolajat teszek bele?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Egészségügyi szempontból is előnyösebb ha olívát használsz hozzá. Én például mindent olívaolajjal süttetek a párommal, reggel egy kanál extra szűzzel kezdem a napot. Hidd el, nagyon egészséges, és meg lehet szokni az ízét is. A legtöbb ember attól idegenkedik az elején, mert ugye a sima étolajnak nincs utóíze.
2011. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de nincs olívaolajom :(
2011. ápr. 19. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Hoppá, az más. Hát akkor próbáld ki, de nem lesz olyan íze. A semminél azért jobb.
2011. ápr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,nem is az íze a probléma,hanem az ára!Nem tudom,otthon mennyi most az ára,de itt Németországban 3-4-szerese!Én nem sütök mindent olivával,de egy üveggel mindig van itthon,tényleg más az íze,még önmagában is fogyasztható,a sima olajjal ellentétben!Szóval nem tudom,nem biztos,hogy a csere annyira jó ötlet,esetleg tejfölös-majonézes sali az olivás helyett?
2011. ápr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, engem pl a hideg ráz az olívaolajtól, sokáig nem tudtam, hogy miért nem bírok egyes ételeket, majd rájöttem...
2011. ápr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokkal "lágyabb" lesz az íze a saláta öntetednek. Szerintem, sokkal finomabb olíva olajjal.
2011. ápr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha napraforgóolajod van otthon, nyugodtad csináld azzal az öntetet.úgyis a Te saját szádíze fogja eldönteni, hogy most finom volt vagy nem.

Nekem speciel ízlik a Floriollal vagy Vénusszal is a salátaöntet.

Később eldöntheted, hogy veszel drága olivaolajat vagy sem.

üdv.

2011. ápr. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még egy szóra:) egyáltalán nem vagyok olivaolaj ellenes, sőt!de mivel árban nekem nem fér bele a napi használatba,

így a salátaimat napraforgóolajjal készítem.

2011. ápr. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs olivaolajam otthon én minden gondolkodás nélkül megcsinálom sima étolajjal.
2011. ápr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Az a helyzet hogy kollégista vagyok, nem nagyon engedhetem meg magamnak az olívaolajat, és amilyen gyakran én salátát eszek, nem is érdemes venni.


Köszönöm!

2011. ápr. 20. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!