Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A fornetti "titkos"receptét?

A fornetti "titkos"receptét?

Figyelt kérdés

Szeretném házilag elkészíteni,de nem tudom a bizonyos receptet.Nem győzök a fiamnak venni annyira szereti.Így arra gondoltam megpróbálok csinálni,ha valaki tudna segíteni?!

Köszönöm a segítséget!



2012. ápr. 12. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Senki sem tudja majd, mivel titkos :)

Mi sem, pedig ezzel foglalkozunk.

De házilag a gyártósoros fílinget sosem tudod majd visszaadni, tehát nem lesz olyan.

2012. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Pedig nagyon örültem volna neki.
2012. ápr. 12. 16:34
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
más süti nincs amit ennyire szeret?gondolok itt pl a leveles tésztára,azt szoktam venni fagyasztva,abból csinálok édeset vagy sósat.fornetti jellegű sütik is szoktak lenni fagyasztva ami talán kicsit olcsóbb a készre sütöttnél.már én is kutakodtam de lehetetlen.
2012. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

most jut eszembe,ezt szeretném megcsinálni,jókat írnak róla.

[link]

2012. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A fornettin belül melyikre gondoltál?

Mert ha a csokis csigára akkor tudok egy receptet ami (szerintem) nagyon hasonlít.

2012. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

1. A Fornetti egy márkanév, és árulnak kb 30 különböző féle aprósüteményt, még szerencse, hogy pont leírtad melyikre vagy kíváncsi.

2. Ezeknél a bolti mélyfagyasztott fosoknál, otthon százszor finomabbat lehet összedobni, nézz szét fórumokon, régi szakácskönyvekben, ezt a "titkos recept" marhaságot meg felejtsd el.

2012. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vegyél fagyasztottan ilyen aprósütit
2012. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozz leveles tésztával, szerintem még az áll legközelebb hozzá. Levelesből gyakorlatilag bármelyik fajtát elkészítheted, kicsit variálhatsz is vele. Én szoktam csinálni ilyeneket, egy Lidl-s 200Ft-os levelesből sokkal több jön ki, mint ha ennyi árut boltban vennél.
2012. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a lidles leveles tésztát!
2012. ápr. 14. 08:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké, de ez nem volt kikötés, honnan tudhattam volna? Mellesleg a Pennyben is van, és biztos, hogy a tescoban is... ha a Lidl-sel van gondod.
2012. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!