Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tálaljak nekik ha nem...

Mit tálaljak nekik ha nem érek rá aznap főzőcskézni?

Figyelt kérdés

vasárnap vendégek érkeznek de én aznap dolgozom

Milyen ételeket ajánlanak amiket szombaton elkészíthetek és felmelegítve is finom és fogyasztható?

valami főételre és desszertre kérnék tippeket

előre is köszönöm


2009. jún. 3. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ismerem az érzést!Én ijenkor marha vagy bárány tazsint szoktam csinálni!Nagyon fincsi és még a magyar pörköltnél is egyszerűbb!Úgy kezdödik mind a pörkölt hagymát piritunk azután teszünk bele(izlés szerint de azért kb 1kg húshoz 1-1,5 évökanálnyit)gyömbér, kömény, kardamon mag,foghagyma, vegeta,bors, kajem bors(vagyis erős pista:-) citromlé, cukor!Ezután bele tesszük a húst és piritjuk azután felöntsük annyi borral(vörös)Hogy épp elepje addig fözzűk mig a hus meg nem puhul!


ZÖLDSÉGES rizzsel ajánlom!Azt már akkor is meg csinálhatod!


Desszertnek hát én nem veszödnék vele annyit! Két fél banán közé 2 kugli fagyi nyakon önve csoki öntettel! Finom egyszerű ott is megcsinálhatod és garant h mindenki megeszi majd!

2009. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom mennyire "fontos" vendegek, mikor erkeznek, es milyen koruak vagytok?

Esetleg fozzel ki tesztat nekik, reszelj ra sajtot es teljfolt! Isteni, es gyors.

Vagy keszitsel rakott krumplit.

Desszertnek pedig vegyel dobozos gyumolcsoket es 2-3 felet buritsal ossze gyumolcssalatanak. Vegyel tejszinhabot is, azzal is es nelkule is jo. A konzerveket tedd a hutobe, amikor ott lesznek nalad csak kibontod, beleontod egy talba, es kesz:)

Ha fiatalok vagytok akkor vehetsz par pizzat is, es megsutod amikor ott lesznek a vendegek.

2009. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csinálsz egy nagy hidegtálat, mindenféléből. Pl.: kaszinótojás, mindenféle sűlt szelet vagy sűlt hús stbstb, amiket eltudsz készíteni hamar, és hűtőbe elállnak ha előtte megcsinálod őket.Esetleg szendvicseket,pizzát is kirakhatsz.

Ezeket mindenféle salátával tálalod illetve kínálod.

Desszerttel én sem kínlódnék,ha van rá lehetőséged csinálj 20-30 muffint és kész.

2009. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat....

sokat segítettek

2009. jún. 3. 19:56
 5/5 anonim válasza:
tésztasalátát készíts, annak félnap, egy nap összeérés kell és tuti siker! a kedvencem a Stahl judit recept, amihez előző nap csak kis csirkemellt kell kisütni meg egy pennét megfőzni, de a húst akár sonkával is helyettesítheted! kell ebel koktélparadicsom, fetasajt, penne tészta, igazi bazsalikomlevelek és apróra vágott hagyma valamint dió, ezt egy kis olajos-citromos, sós borsos lével megszóód és össze is érik.
2009. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!