Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnapra csinálnék csirkemelle...

Holnapra csinálnék csirkemellet rizzsel. Elég késő van már nincs kedvem sokáig főzőcskézni. Mit javasolsz?

Figyelt kérdés
Már egy kicsit unom a rántott, szószos dolgokat. Mindenképpen serpenyőbe szeretném csinálni a mellet. Arra gondoltam lehetne egy kicsit különlegesebb,de egyszerű, finom laktató étel.
2011. júl. 25. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

[link]


itt jókat találsz, én egy jó ideje csak erről az oldalról sütök főzök és mindegyik isteni.


ma ezt csináltam:) bort is tettem bele, nagyon finom és hamar kész van.: [link]

2011. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
édes savanyú csirke, én imádom, gyorsan el lehet készíteni üveges mártással
2011. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Ha már unod ezeket a dolgokat,akkor miért nem normális húst veszel. Rizzsel igazán a disznóhús jó.

Nem értem,hogy mostanában miért lett ekkora "divat" a csirkemell. Nem is olcsó és száraz,íztelen.

2011. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

ma 21:07


mert valakinek előrébb van az egészsége, meg a kinézete annál, minthogy disznóval tömje magát.:)

Ritkán én is megeszek egy kis kolbászt, vagy töltöttkáposztát, de különösebben nem rajongok érte.

2011. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hagymát, paradicsomot, cukknit, paprikát kis olivaolajon megpiritasz rászórsz bazsalikomot

addig a csirkemellet felkockázod/csíkozod majd a zöldségekre dobálod, sózod, borsozos, tehetsz rá húsfűszereket is

rizst megfőzöd, ha van otthon párolsz hozzá zöldséget(borsó, répa, fehérrépa, kukorica, cukkini stb)

ha nincs savanyúság, befőttel tálalod

ha kész a csirkemell a rizzsel összekevered reszelt sajttal tálalod

vagy csirkemellett megmosod, sózod, félbevágod, közé teszel egy szelet sajtot, és megsütöd simán kis olajozott tepsibe, kb 10 perccel mielött jó lenne a tetejére barackot , ananászt vagy almát karikázol rá, és ropogósra sütöd vele, nagyon finom édes lesz, paradicsommal és reszelt sajttal ugyanígy működik

2011. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21:07 Neked a csirke száraz és íztelen,Nekem meg a disznó büdös,és rágós!Tudod a mondást nem?Kinek a pap,kinek a papné..
2011. júl. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül még nem csináltam semmit úgyhogy várom az ötleteket.
2011. júl. 26. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!