Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csináltatok már 5 perces...

Csináltatok már 5 perces mikrós sütit? A hozzávaló 3 evőkanál tejet mivel lehetne helyettesiteni? Nem vagyunk nagy tejfogyasztók, és ennyiért vegyek, vagy bontsak fel egy doboz tejet? Adjatok ötletet!

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

maradék tejföllel és pici vizzel csináltam már,én se használok sok tejet


vagy van a 10es kávétejszin (60Ft és elég többszörre),abból 2-t meg pici vizet


de ha kis olvasztott vajat teszel bele,szerintem azzal is jó

2012. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
leírnád a receptet? (: érdekelne
2012. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


első vagyok,én ezt szoktam,vagyis porcukor helyett sima cukorral

annyi hogy 10 percen belül enni kell meg,és nekem sokszor elég 3 perc is a mikróban

2012. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bontsd fel a tejet, a maradékot pedig fagyaszd le. Ha tudod, hogy egyszerre max. 2 deci fogy el, akkor 2 decis adagokban. A lefagyasztott tej nagyon sokáig eláll, és ha kiveszed, hamar kiolvad. A fagyasztásra alkalmas lehet például egy négyszögletes ételtartó doboz, amikor megfagyott, szedd ki belőle a tejet (mintha jégkocka lenne), tedd bele egy zacskóba, kösd be és tedd vissza a fagyasztóba. Így nem foglal sok helyet, bár elég viccesen néz ki :D Akár azt is megteheted, hogy egy zacskóba több adag tejet teszel, ha már megfagytak, nem fagynak össze.
2012. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, ha ez macerás, akkor öntsd ki két félliteres palackba, abban is lehet fagyasztani, csak akkor megint fél liter tejed lesz egyszerre.
2012. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már készítettem ilyen mikrós sütit, egyszerűen borzalmas lett, pedig mindent a leírtak alapján csináltam... Soha többé!
2012. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én igy csinálom:


[link]

2012. jan. 10. 21:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyet sütit :) Nagyon fincsi és gyors :)


Ja és én a tejet másnap megcsinálom palacsintának-úgy tuti elfogy, vagy tejbegríznek, tejberizsnek, vagy ha éppen olyan van csinálok belőle valami tejes levest-bár ahhoz nem kell az egész.

2012. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!