Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szilveszteri menü?

Szilveszteri menü?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Párom fog főzni, nem tudom mit azt mondta meglepi lesz :)
2011. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

kb. 18 feles Jägermaister, egy kis kólával, egy kék multival megfűszerezve és némi chips desszertnek!:D

Viccet félretéve nálunk halászlé, kocsonya és rántotthús lesz:) mondjuk én szeretnék sütni egy jó kis túrótortát, azt már régen ettem:)

21L

2011. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a virsli már már ehetetlen legyen akármilyen drága veszünk darált húst és töltünk belőle jó fűszeres házikolbászt és azt sütjük meg bő zsírban.És nem érdekel hogy mennyi koleszterin van benne.Meg hogy mennyire egészségtelen meg ehhez hasonló dolgok.
2011. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
majonézes lencse saláta, füszeres sült tarja, rétes
2011. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lencse fozelek, virsli....sult kolbasz
2011. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

káposztaleves füstölt oldalassal, kolbásszal, virslivel tejföllel

kocsonya

sült oldalas, debreceni karaj, stefánia vagdalt vajas krumplipürével, barackbefőttel

virslistáska, főtt virsli, popcorn, chipsek, rágcsák, mirinda szelet, almás-kekszes süti, kókuszgolyó, tekercs

2011. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Virsli, kaszinó tojás, franciasaláta, lencsefőzelék sertéspörkölttel, sajtos rúd.
2011. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. dec. 29. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!