Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Palacsintatésztába miket tesztek?

Palacsintatésztába miket tesztek?

Figyelt kérdés
Persze különlegesebb dolgokra gondolok, szoktátok e valamivel "felturbózni" a tésztáját hogy még finomabb legyen.
2009. máj. 12. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Reszelt alma, akácvirág, kókuszreszelék hirtelen ezek jutnak eszembe. Persze nem kell sok egyikből sem.
2009. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Finom,ha a sütöbe eszel kevés tésztát,majd pár szem meggyet,majd kevés tésztát.Lassan sütöd nagyon finom.Szoktam ugyanezt ananásszal.

A másik,hogy a tésztába almát reszelek,a teflonba kevés olajra evökanálal teszek tésztát (kb.5 öt)mikor kisült,szalvétán lecsöpögtetem és megszórom kakaóval,vagy fahéjjas cukorral

2009. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egy főzőműsorban láttam, hogy a tésztába egy kis spenótot kevertek és szép zöld tészta lett belöle(gyerekekenek készítették), én még nem próbáltam:)
2009. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ezt a spenótosat akartam irni! :) És tojásrántottával+sajttal töltötték meg. Nagyon fini lehet! De ha az édesnél akarsz maradni,szerintem is az almásat próbáld ki! Mondjuk én nem reszelem,hanem nagyobb darabokba belevagdosom,és utána fahéjas porcukorral töltöm.
2009. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!