Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami finom sülthusi sütőben?

Valami finom sülthusi sütőben?

Figyelt kérdés

receptötleteket várok sütős husikra, leginkább sertésből. nem igazán szeretem a sült malachusit, csak ha finom puhára sül, esetleg ropogós a külseje... mivel nem sűrűn csinálok ilyeneket, nem is nagyon értek hozzá. legutóbb a lacikrumplival jártam úgy h tök kemény maradt, van még mit gyakorolnom a konyhában :D tuti tippekkel várok ötleteket... ja és most költöztünk új lakásba, nem elektromos a sütőm, hanem lángos. attól is tartok kicsit :D bár ettől kevésbé. ha valakinek vannak tuti receptjei minden apró hozzátartozó trükkel együtt, várom.


tudom h a net tele van receptekkel, de ha pontról pontra úgy csinálok mindent ahogy kell, akkor sem lesz olyan mint ahogy leírták. nemtudom... viszont a sütőn kívül minden simán megy :D köszi mindenkinek :)


2011. szept. 24. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sertés combot felvágsz, kevés zsíron vagy olajon tepsibe teszed. Letakarod alufóliával és kb 1 órán keresztul csak párolod utána leszeded a fóliát zoldségeket teszel hozzá. Vissza a sutobe és megpirítod. A kulseje gyorsan megpirul a belseje pedig nem szárad ki. A zoldségek pedig nagyon finomak hozzá. Esetleg még az elején megszurkálhatod a húst fokhagymával.
2011. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sütőzacskó - ha puha leveszed és megpirítod
2011. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jahh igen, most vettem sütözacsit hátha majd azzal könnyebb lesz :)) füszereim meg vannak mindenféle husira valók, ha van esetleg valami extrább, kevésbé hétköznapi ötlet, szivesen fogadom öket, bár a nagyon fura izesitéseket nem annyira szeretem, pl fahéjas és édeskések... bár a fahéj marhahusival jo :D
2011. szept. 24. 14:03
 4/4 A kérdező kommentje:
[link] enyhén fahéjas, imááádom :) na de kanyarodjunk vissza a sütöhöz :D ez a kedvenc receptem amugy :D:D
2011. szept. 24. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!