Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami egyszerű de jó kis...

Valami egyszerű de jó kis süti, amivel el lehet csavarni egy pasi fejét?

Figyelt kérdés
:):)
2011. szept. 23. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen süti? Csokis, gyümölcsös stb?

Vannak férfiak, akik pl. nem eszik meg a gyümölcsöt de olyanok is, akik nem szeretik az édeset. Mások viszont folyton csokitortát és jégkrémet tolnak az arcukba. :)))

Mit tudsz róla, milyen ételeket (süteményeket) szeret? Vagy milyen ízeket?

De ha esetleg nem tudod ne csüggedj, biztos örülni fog bármilyen sütinek, ha készítesz neki! :)

2011. szept. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A tiramisut szerintem minden pasi imádja. egyszerű és nagyszerű. a neten rengeteg jó recept közül válogathatsz.
2011. szept. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem a palacsintáért és a somlóiért van oda. :) Mindkettőt nagyon egyszerű elkészíteni
2011. szept. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha felveszel egy szexi ruhát, csábos mosoly kíséretében, egy jól irányzott pillantás, egy finom kétértelmű célzás - a pasi vakon megeszi, amit eléje teszel. :)
2011. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Máffin.
2011. szept. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes férfi/fiú ismerősöm a "bögrés" sütiért van oda. Nem is értem, hogy miért, mert nekem nem ízlik, csak egyszer kipróbáltam, aztán elosztogattam, de állandóan nyígnak, hogy mikor sütök:D Pedig semmi különlegesség nincs benne. 12-45 éves korig mindenki imádja:D Van egy ismerősöm, egyszerre evett meg egy tepsivel:D Nézni is megterhelő volt:D
2011. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:):) Aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat!

A bögrés süti (legalábbis amilyen receptet én ismerek) tényleg nem egy nagy show sütemény, és hamar kiszárad, nem?

A srác messze van, kb 2 órát kell utaznom a sütivel, mire találkozunk. És még nem a párom, csak majd az lesz reméljük:):) Nem tudom miket szeret:S És sajnos a "randi"helyszín nem igazán engedi meg a szexi ruhát... (állatkert) Tényleg, ti oda milyen ruhát vennétek fel??:):):) Ami szexi is, meg jó is az állatokhoz?:) Nem akarok kis plázapének tűnni, aki tűsarkúban megy állatkertbe...:)

2011. szept. 23. 11:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy kényelmes cipőt, esetleg egy balerinacipőt, az is kedves és aranyos tud lenni. Nagyon szexi ruhát ugyan állatkertbe nem tudsz felvenni, de egy olyan felsőt, ami szépen kiemeli a derekadat, vagy egy szép dekoltázst enged mutatni, olyat simán. :)
2011. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Add önmagad, amiben jól érzed magad, kényelmes és csinos.

Erre a randira én is inkább a muffint javasolnám, mert azt

helyben is rágcsálhatjátok egy padon beszélgetve...

sok sikert:))

2011. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Valami olyat süss, amiben nincs krém, hanem inkább száraz. Pl. muffin vagy linzer, vagy esetleg almás/szilvás pite.

Ruha: szűk farmer, vmi lapos, de csini cipő (vmi színes, kerek vagy hegyes orrú), vmi hosszított, kényelmes felső, kabát. Ha szereted és jól áll, akkor nyugodtan mehetnek az élénk színek, csak passzoljanak össze.

2011. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!