Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ritka ha egy pasi tud főzni....

Ritka ha egy pasi tud főzni. Nektek bejön ha tud és nagyon jól?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 20:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hú,én imádnám.Hát ha még el is mosogatna maga után!Az már meseszerű lenne.
2010. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ki ne imádná?:D
2010. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

ha rá vannak szorulva,akkor a pasik is szoktak főzni.

az én barátom is tud,de szerintem a nők dolga ,hogy főzzenek.sütni is nagyon szeretek.

2010. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Édesapám imád sütni-főzni. Ez a hobbija:D

Szakácskönyvek, paprika tv, stb. Drága késeket, edényeket gyűjt.

De emelett jó nehéz természete van, kényes a konyhára, ha valaki más tevékenykedik ott, abban a pillanatban ellenőrzi a territóriumát:)

2010. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom szakács, és nagyon ügyes.:)

Szeretem hogy tud főzni, el sem tudom képzelni milyen az ha egy férfi nem tud.:D Beleszoktam a jóba.

2010. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha már én nem tudok. De amúgy nekem nincs semmi gondom ha tud főzni.
2010. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%
30 körül de fölötte már minden pasi tud valamennyire főzni, aki nem azzal nem 100 valami..
2010. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk Apukám föz!A mai napig!Mondjuk náluk lustaság miatt,vagyis Anyum lusta! :(

Mikor mi összejöttünk Párommal 16 éves voltam,17évesen összeköltöztünk!Szó szerint olyan paprikáskrumplit csináltam hogy a kutya se ette meg!De ezt szó szerint értsétek!:D

Nálunk a fözés úgy zajlott hogy pl egy leves elkészitésénél,Én répát,zöldséget(stb)puccoltam Párom meg rakta fel!Vagyis nem lustaságból nem Én föztem!De mindig figyeltem hogy csinálja,miböl mennyit rak bele stb.Ma meg már 11év távlat után szinte bármit megtudok fözni,büszkén mondhatom finomat fözök is.De kellett az hogy Én szeretek/szerettem(volna) mindig is fözni és ha bármi is elsöre nem sikerült Párom türelmesen bejelentette majd legközelebb jó lesz!A mai napig annyira jó érzésnek tartom azt mikor valami finomat csinálok megdicséri a Párom,meg most már a két Kisfiúnk is és még repetát is kérnek! (L) :)


Vagyis engem a Párom tanitott meg fözni!


27/L

2010. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Sztem nincs semmi extra ebben...


Az én főzéstudományom kb annyiból áll hogy:



Disznózsír, rá hagyma bele paprika meg suritett paradicsom, aztán hus vagy amit akarok.. Utánna meg füszerek, só, zöldségek stb

Ha bőlére engedem leves lesz ha nem öntöm fel meg pörkölt...


De pl verhetetlen a sajttal töltött paprikába forgatott fokhagymás bundás zsemlyém is :)



A Sütemény sütés már keményebb dió..


28F

2010. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátom nem csak remekül főz, de nagyon finom sütit is tud késziteni, akár aranygaluskáról, vagy pogiról legyen szó. A nagy befőzéseket is együtt szoktuk csinálni, s a legjobb a dologban az, hogy nem kell külön oktatni, hogy mit hogy csináljon, minden megy előirás szerüen.
2010. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!