Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ritka ha egy pasi tud főzni....

Ritka ha egy pasi tud főzni. Nektek bejön ha tud és nagyon jól?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 20:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én nem szeretném, a konyha és az ezzel járó sikerélmények legyenek az enyémek, de azért örülnék, ha néha egy paprikás krumplit megfőzne mire hazamegyek.
2010. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom többet főz mint én, mondjuk járt is szakács suliba. Mindig új dolgokat talál ki és azokat főzi meg. :)

Én inkább sütiket, tortákat szeretek sütni. :)

2010. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Az én "pasim" 42 éves, de csak tojást és virslit tud főzni. Ettől még ugyanúgy imádom, mintha ő lenne a Buday! :)


Amúgy nekem bejön, ha egy pasi tud főzni, ráadásul jól főz.

2010. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs vele - bár, ha jobb lenne nálam, nagy valószínűséggel féltékeny lennék rá :D De ha tanítana, nem bánnám ;)
2010. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Az egyik haverom, aki pasi, eszméletlen finomakat tud főzni.. Ha bográcsparty, vagy ilyesmi van, mindig ráhagyjuk a dolgot. Az én párom nem tud, de nem baj, nem is kell neki. De, jó, ha tud egy pasi.

22/L

2010. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ritka, mégis férfiak a legjobb szakácsok.
2010. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

én csak azért nem szakácsiskolába mentem általános után mert az osztálytársaim leb.u.ziztak..most már bánom hogy miattuk elszalasztottam.De az érettségi után majd lerakom OKJ-n a szakács szakmát:DD

18/F

2010. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
mindenképpen pozitívum :) de persze nem gond, ha nem tud. mondjuk nem vagyok "rászorulva" sem, szeretek sütni, főzni.
2010. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem nagyon jó dolog,ha a pasi jól főz.
2010. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a férjem is nagyon jól főz. Ezzel nincs is semmi gond, örülök neki, akkor van belőle probléma, amikor én főzök, és odajön okoskodni. Egyszer ezen úgy összevesztünk, hogy mondtam neki, hogy innentől kezdve, ha ő főz, akkor ő főz, ha én,akkor én. Tehát hacsak nem kérünk segítséget, akkor a másik nem megy a konyhába. Meg arra is rá kellett "nevelnem", hogy a főzés nem abból áll,hogy minden oda van készítve, ő összedobálja, én meg majd el is takarítok. Ha ő akar főzni, akkor készítsen mindent össze, vágjon hozzá mindent össze, és takarítson is el. Jó, a mosogatást azt megcsinálom!:)

De egyébként szeretem, hogy minden női munkát meg tud csinálni. Így legalább nem félek attól, hogy mi lesz vele, ha esetleg elutazom, vagy Isten ne adja kórházba kerülök. Anyukám most kórházban volt pár napig, hát apu majdnem belehalt!:)Pedig anyu mindent megfőzőtt mielőtt bevonult, de mindennap haza kellett mennem mosogatni, szellőztetni, megágyazni stb.

2010. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!