Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vanílliás cukorból tudok...

Vanílliás cukorból tudok valamit készíteni? =)

Figyelt kérdés
Palacsintát csinálok, és abba szeretnék tölteléket csinálni. Van itthon vanis cukor , abból lehet valamit készíteni?:)
2011. szept. 22. 14:58
 1/3 anonim válasza:

ha beleöntöd a palacsintatésztába, akkor egy kis vaníliás aromája lesz =)...úgy pedig nagyon finom =)

a lényeg, hogy ne csak 1 tasakkal önts bele, hanem 2-2,5-tel =)

2011. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]



EZT próbáld ki,valami fenséges!!!ÉS finom vaníllia ize van a pallernak!Mióta ezt a receptet felfedeztem csak igy készitem=)

2011. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm drágáim! :o) Tettem bele 3 zacskó vancsicukrot, de nem érezni :( három darab picike tojásból csináltam,de így se érezni :( de köszönöm az ötletet , az illata attól még nagyon csábító lett tőle! :) Találtam egy kis eper pudingot, majd azzal megtöltik a gyereket :)



Köszönöm szépen a linket! Szerintem ezentúl én is így fogom csinálni, elég jól hangzik! :)

2011. szept. 22. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!