Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ciki hogy fiú létemre szeretek...

Ciki hogy fiú létemre szeretek főzni?

Figyelt kérdés

milyen ételeket ajánlotok(ne legyen bonyolult)

13/f


2011. szept. 21. 17:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Sőt, tesóm volt, hogy a főzőtudománya segítségével szedett fel egy csajt, most már 6 éve házasok... :) Szóval ha ügyes vagy, még a csajozásban is a hasznodra lehet.
2011. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
43%
Inkább cuki. =)
2011. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy ciki! Verd ki a fejedből, hogy ciki. A legjobb szakácsok férfiak. Fejleszd a készségedet. Pl ajánlom figyelmedbe a paleolit étrendhez (ezé a jövő) kapcsolódó recepteket. Könnyű, egyszerű és ízletes.
2011. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 doboszoli ***** válasza:
100%

Egy, a konyhában biztos lábakon álló hímnemű egyed, a lányok kedvence.(később, meg az assony(ok)é.

Hidd el tudom mit beszélek...

Úgyhogy belevágni, gyakorolni, művelni! Hajrá!

2011. szept. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szakácsnak tanulok, több, mint az osztály fele fiú, munkahelyemen is vannak szakács férfiak, sőt a séfeim eddig csak férfiak voltak.

Nem ciki egyáltalán.

22/L

2011. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon jól teszed, ha főzőcskézel! Abszolút nem ciki!

Nemrég találtam egy szupi olvasgatnivalót! Andi konyhája...


Jó főzőcskézést!

2011. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A tésztafélék variálása egyszerű vagy ha sütni is szeretsz lehet pl: muffint vagy bármit igazábol.Tökjódolod ha szeretsz főzni!:)
2011. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Offthewall ***** válasza:
brassói, sült csirke, lecsó(s szelet), grillezett bármi :D, palacsinta, rántott hús, cézár saláta, spagetti, thai/kínai/japán nevezd aminek akarod szal sárga :DD zöldséges-csirkés-rizses happening: Fogod a csirkét, felvágod csíkokra, vagy kockákra, 1 wokban, vagy serpenyőben kicsit megkapatod, hozzáadod a zöldségeket(lilahagyma, fokhagyma, póréhagyma kombinációja, gomba, kaliforniai paprika, cukkini, padlizsán, bébikukorica, chili szeletkék.. csak a képzelet szabhat határt, ezzel a fűszerezés is letudva :D Ehhez öntesz még némi szójaszószt, esetleg valamilyen fűszerkeveréket, és vagy rizzsel összepiritod, vagy főtt rizshez tálalod. Én imádom :D
2011. szept. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Offthewall ***** válasza:
ja és az alapkérdésre válaszolva: Abszolút nem ciki, én már kis tini koromban elkezdtem sütni-főzni, és a hölgyek igencsak örülnek neki :) meg persze én is hogy nem kell a, csöves menzás koszton élni b, méregdrágán rendelni nálam féladag kajákat :D
2011. szept. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Anyukád helyében dagadnék a büszkeségtől! :)

A rakott ételek (pl: rakott krumpli, kel, karfiol, zöldbab) nem nehéz, ha jól előkészíted,akkor csak rétezgezgetni kell a hozzávalókat,aztán a dícséretet meg bezsebelni.

Ja, és a levesek is hasonlóan könnyűek, és lehet velük tartolni pl: hús, bableves (csülökkel), gulyás, lencsegulyás stb...

2011. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!