Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem nagyon szeretek főzni,...

Nem nagyon szeretek főzni, hogy tudnám megszeretni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg A palota ékköve c. sorozatot, nekem Han udvarhölgy és Seo udvarhölgy sokat tanított. Főként a konyhával, a főzéssel kapcsolatos és apró fortélyokat is elleshetsz.

17/L.

2011. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fözzél magadra! xD
2011. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Főzzél a családnak "meglepetés" céllal. Örülni fognak neki, hálásak lesznek érte. Akkor fogod igazán megszeretni, ha látod, hogy ízlett nekik, mert ez neked is örömöt ad.
2011. máj. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyfolytában főzők, dicséri is a család, nekem is ízlik, de valahogy soha nem sikerült megszeretnem ezt az elfoglaltságot. Talán épp amiatt, hogy rengeteg idő és energia kell hozzá. Aztán boldogok vagyunk, hogy jót ettünk, viszont marad egy csomó koszos edény, meg az üres tányér :-)
2011. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

15.36-os!

Anyám is remekül főzött, és ugyanazt mondta, amit te. Elmegy a fél nap, fél óra alatt eltakarítjuk a kaját! Jöhet a mosogatás... Nyoma sem marad a kreativitásnak! Ilyenkor megvigasztaltuk, hogy igenis, van, íme itt vagyunk, élünk, mégpedig jó bőrben. Rengeteg olyan tevékenység van, amit nem szeretünk, de csinálni kell és kész. Pedig nem okoz kulináris örömöket! Pl. takarítás, favágás, hóhányás. A mosogatásba pedig azok is besegíthetnek, akik dicsérik a főztödet! ( Hát az igaz, hogy a mesterszakácsok soha nem taglalják a mosogatás tárgykörét... Ezt a hülye reklámok megteszik helyettük! Tudod: - Egy csepp, és 50 tiszta tányér, hihi...)

2011. máj. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Üdv!

Én spec lusta vagyok nekiállni, de általában kitalálok valami vicces, vidám dekorációt, újítást, amit már alig várok, h megcsináljak és máris nem zavar, h krumplit kell pucolni. A másik lehetőség, h összehívok pár havert és sörözés közben főzőcskézünk.

Jó dolog a főzés, ha bulinak fogod fel.

Legjobbakat!

2011. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vannak napok amikor szeretem csinálni és örömömet lelem benne,de sajnos ez nagyon ritka.Amugy szerintem ha alapbol nem szereted nem is fogod már soha. Gondolom. De hátha nincs igazam. Sok sikert.
2011. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!