Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Birsalma befőtt SOS, please?

Birsalma befőtt SOS, please?

Figyelt kérdés

Sosem raktam még el, de a fa roskadásig van a kertben és itt lenne az ideje!


Nagyon könnyű recept kellene, nem találtam a googlen jót!Esetleg olyat, amit nem kell dunsztolni se gőzben, se száraz gőzben!Tud valaki olyat?


Ha nincs olyan fajta, akkor adagokat pontosan, ha tudtok.


Nincs akkor lábasom, amiben ki tudok főzni több üveget egyszerre, azért kellene olyan recept, amit nem kell a végén gőzölgetni!


Köszi előre is!


2011. szept. 14. 08:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs a fejreállítást a tartósítószer nélkülire értettem, de nem lesz semmi baj a többivel sem, ha így teszünk.

A tartósítószert a beleteszem kirakás előtt, forralom vele egy percet kb.Nem szoktam leszűrni, egyszere rakom a lével együtt az üvegekbe. Sok sikert, biztos nem romlik el. Nekem csak akkor szokott elromlani, ha a tető nincs rászorulva rendesen. Egyébként celofánost is szoktam elrakni, ha a csavarosüvegem elfogy.

2011. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!