Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell házilag ketchupot...

Hogyan kell házilag ketchupot készíteni?

Figyelt kérdés
Bevált recepteket keresek. A tartósítása is érdekel.
2011. aug. 4. 19:36
 1/6 anonim válasza:

Miért nem veszel?? Olcsóbban kijön mintha készítenéd. A gyártók mindent nagyker áron szereznek be. Ha saját magad készíted akkor többe kerül és több a munkád is. Vagy ha bio cuccot akarsz ,akkor keress valami egészség boltot. De nem hinném hogy van bio ketchup.

Én egy 16 éves fiú vagyok. Örülök hogy segíttettem :D

2011. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Draug ***** válasza:

Ez engem is érdekelne :D

Amúgy az első válaszolónak üzenem, hogy a gyártó is saját haszonnal dolgozik, tehát már annál is ki lehet jönni olcsóbban. A legtöbb ember ráadásul eleve nem a gyártótól veszi a ketchupot, úgy meg még drágább...

2011. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Így van. És még a bolt is rárak valamennyit. De számításaim szerint úgy is drágább az otthoni .. Első válaszoló :D
2011. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Draug ***** válasza:

Ja, amúgy itt egy recept, kérdező:

[link]

Én ugyan nem próbáltam még ki, de nem tűnik rossznak.

(Ha elkészítenéd, egy körülbelüli árat írnál, mennyibe került? Mostmár kíváncsi vagyok :P:D)

2011. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van-lesz paradicsomunk, 2 lelkes gyerekünk, és kedvünk elkészíteni.

Mindenképp beszámolok róla, és várom a további véleményeket.

2011. aug. 4. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:

hm, ez a recept jónak tűnik, lehet, hogy kipróbálom :)

amúgy lehet, hogy drágább, mint a 300 ft/kg tv kechup, de legalább nincs tele mesterséges anyagokkal, a haszon abban van, hogy addig sem ízfokozókkal felturbózott műanyagot teszel a szendvics közé...

2011. aug. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!