Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell egy tyúkot kibelezni?

Hogyan kell egy tyúkot kibelezni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 14:54
 1/7 anonim válasza:
0%
szorítsd meg és kisz*arja a beleit magától.
2011. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A püspökfalatját felnyitod, belegyúlsz, és határozott mozdulattal kitéped.
2011. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Előtte érdemes a nyakát is elvágni, hogy ne vergődjön annyira
2011. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj, utolsó, besírtam :))))
2011. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

15:01 de jófej vaaaagy XDDDDDD

Amúgy igen, kinyírod, vagy kinyíratod valakivel, pucérítod, és a fenekénél vágszbe, de nagyon óvatosan mert közel van a bele és kellemetlen ha kivágod. Szóval nyitsz egy kis rést, ott benyúlsz és akkor már érzed hol vágd a bőrét hogy belet ne sérts. Végigvágod az alsó bordaívig. A begyétnél vigyázz, azt a mellkasa fölött ejtett nyílásból szokták kivenni (így tanított mamám), ha a begyével megvagy, csak benyúlsz a hasánál amit fevágtál, jól felnyúlsz és egy mozdulattal kiveszed a beleket meg mindent. Utána levágod a májat, (epére vigyázz) és kiszeded ami kell belőle. Remélem segítettem, így elméletben más ez, gyakorlatban elég béna vagyok még :)

2011. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó nagyon jól írta:

Először a begyét vedd ki. Utána ha nyíláson kihúztad az összes belső szervet, akkor először a szívet, zúzát szedd le, azután nagyon óvatosan a májat válaszd el az epétől. Inkább nagyobb menjen a májból veszendőbe, mert ha az epe elfakad, akkor ahova az odacsorog, az mind csupa keserű és ehetetlen lesz. Tehát utolsónak a májat mented meg, és akkor már a többi belsőség mehet a kukába.

2011. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kész horror XDD. képtelen lennék rá,de azért megeszem szívesen, ha más elvégzi a piszkos munkát:)

látni láttam már a "vérengzést" a nagyim is úgy csinálta, ahogy azt fentebb leírták.

2011. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!