Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vettem egy tyúkot, mi legyen...

Vettem egy tyúkot, mi legyen a sorsa?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy szép tyúkot. Nagyon jó ára volt, sajnáltam ott hagyni, bár kezdő háziasszony vagyok és fogalmam sincs mi legyen belőle. :) Nem volt még dolgom egész tyúkkal. :) Az van ráírva, hogy zsigerelve, belsőségek nélkül. Mit lehetne belőle készíteni? Az első gondolatom a tyúkhúsleves volt. Ezen kívül? :P
2010. jún. 29. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szia! mivel a tyúk már koros pipi, csak hosszú főzés után puhul meg a húsa.

jó gondolat a tyúkhúsleves, de nagyon finom a tyúkpörkölt

nokedlivel is.

ha már a nyakát is szét tudod harapni, akkor biztosan megfőtt.

üdv.

2010. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Töltött tyúk!


Megtöltöd, megfőzöd levesnek szép lassaan órákon át, majd utána befektetted egy tepsibe zsírra, és fél óra altt átpirítod. Így tyúkleves+ töltött tyúk(párolt burgonyával befőtel) az ebéd. Hétvégére való.

2010. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Susd meg lerben, egeszben, jol felfuszerezve es egy kis vorosborral meglocsolva.
2010. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Ne vágd le szegényt.:(
2010. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hú ez a kettőt egy csapásra tetszik :D Leves is, meg töltött tyúk. :)

Mivel töltsem meg?

2010. jún. 29. 13:44
 6/11 A kérdező kommentje:
:D Már nem él :D Hidd el én sem bírnám levágni, ha élne ;)
2010. jún. 29. 13:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Én először azt akartam írni, hogy hagyd kapirgálni az udvarban, de mivel nem él ez nem lehetséges. :D

Szegény :S

Amúgy készítsd el valami finom spanyol recept alapján :d

pl.: [link]

2010. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tuti recept !!!!! és nem nehéz elkészteni.

Keress egy sörösüveget, mosd jól át, és töltsd tele vízzel. Állítsd bele egy tepsibe, amibe szintén öntöttél vizet, hogy ne szárazon legyen rajta az üveg. Majd az üvegre húzdd rá a tyúkot, amit bekentél mustáros, borsos, sós, piros paprikás keverékkel. (ízlés szerinti mennyiség) sósságára figyelj, illetve arra, hogy a belsejét is pácold be a tyúknak. Nem lehet elrontani, és nagyon finom. Sütés közben néha locsolgasd meg egy kanállal, a lefolyó szaftos vízzel, hogy ne száradjon ki. Sülkrumlival, krumplipürével nagyon fincsi.

Ne felejtsd el az üveget megtölteni vízzel!!!!!! egyébként szétrobban.

2010. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja bocsi, egy kis olaj is mehet a pácba a mustár, só, bors, paprika mellé. De nem sok!
2010. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"1 fej vöröshagyma, 8 száraz zsemle, 8 tojás, 1 csirkemáj vagy a tyúk mája de ha van lehet többet is belerakni, 1 csokor zöldség zöldje, só, bors 1 l tej Elkészítés Mindenek előtt összekészítem a hozzávalókat: A meglangyosított tejben beáztatom a zsemléket. Túl hosszú ideig sem szabad áztatni,mert mancsossá válhat. Addig célszerű hogy könnyedén szétmarcingolható legyen. (Ha véletlen nincs tej langyos vízben is lehet, de tejben finomabb.) A májat késsel elkapargatom. A zöldség zöldjét összevágom apróra. A tojásokat felverem, sózom, borsozom. Én ugy szoktam, hogy annyi csipet só amennyi a tojás.Az apróra vágott vöröshagymát megdinsztelem olajon. Közben hozzáadom a zöldség zöldet és azzal is dinsztelem egy kicsit. Majd félrehúzom, hogy egy kicsit visszahűljön az olaj,( mert ha túl forró a máj megkeményedik.) és beleteszem a májat. Kicsit átpirítom és hozzáteszem a zsemlét, ezt is átsütöm picit, majd végül hozzáadom a tojást. Majd ha szükséges után sózom, borsozom. Nem baj, ha kicsit intenzívebb az íze, mert ebből a sütés folyamán veszít egy kicsit. Hagyom, hogy hűljön egy kicsit, Majd óvatosan megtöltöm a tyúkot, a bőre és a hús közötti részt. Én díszítő pisztollyal töltöm meg, úgy hogy több helyen is fellazítom a bőrt, de csak éppen annyira, hogy a pisztoly hegye beférjen. Ezt abból a meggondolásból csináltam így, hogy ne kelljen a bőrt utólag tűzögetni.A kimaradt tölteléket muffinsütőbe kisütöm. Amit előtte kizsírozok és lisztezek. Mivel tyúkról van szó, így hosszú idejű főzést igényel. Ezért odateszem főni levesnek. 2 órahosszáig főzöm. Majd kiveszem a levesből tepsibe rakom, megszóróm vegetával. Ha úgy látom, hogy még puhulhat a hús alufóliát rakok rá, és még így sütöm a sütőben 1 órahosszát. Majd leveszem róla az alufóliát és pirosra sütöm. Felszeletelve, párolt zöldséggel és muffin töltelékkel tálalom."
2010. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!