Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezt a receptet szeretném...

Ezt a receptet szeretném megsütni. Valami kiegészítés? Sütőport tegyek bele? (recept lent)

Figyelt kérdés

Az internetet találtam egy receptet, de nekem hiányzik belőle a sütőpor. Azt szeretném, hogy feljőjjön rendesen, mivel krémet is szeretnék bele tenni. Tegyek bele??

Van valami amit ajánlotok még, hogy máshogy csináljak?

itt a recept:

Csokitorta egyszerűen


Hozzávalók:


6 tojás

12 evőkanál porcukor

3 evőkanál vaj

12 evőkanál liszt

2,5 evőkanál kakaó

1 tábla tortabevonó

Az egész tojásokat keverd habosra a porcukorral, add hozzá a felolvasztott vajat, majd a lisztet és a kakaót is. A jól elkevert tésztát öntsd kisebb, kerek tortaformába, és süsd 200 fokon 25 percig. Ha kihűlt, vond be tortabevonó csokival.



Előre is köszi:)


2011. júl. 2. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, egy egyszerű piskótatésztába se teszel sütőport, mégis szép nagy lesz! Vannak olyanok, amihez egyáltalán nem kell. Én maximum, ha nem megfelelő a méret, sütnék még egyet és szép nagy tortád lesz akkor :)
2011. júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát kettőhöz nincs elég alapanyagom, nem tudok most venni, de szerintetek árt az, ha egy fél csomag sütőport rakok bele?
2011. júl. 2. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ártani biztos nem árt, max extraméretű lesz a sütid ;) Nyugodtan rakd csak bele! Én biztos aprítanék egy tábla csokit is bele, olyan finomak a csokidarabok a tésztában! Ha persze van alapanyagod hozzá!
2011. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én piskótába is mindig teszek sütőport vagy egy kis szódabikarbónát, sokkal könnyebb, levegősebb tőle a tészta. Én ebbe a csokis sütibe is tennék, nem kell sok, 1 kávéskanállal elég bele.
2011. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!:)

A csokidarabokat is megfontolom:)

2011. júl. 2. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!