Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ilyen "kívánságok" mellett...

Ilyen "kívánságok" mellett milyen egyszerű és gyors ételek vannak?

Figyelt kérdés

Augusztustól lesz 2 kisgyerek akikre vigyáznom kell suli után, és friss ebéddel várni őket.

A bökkenő(k):

1.a nagyobbik nem eszi meg a zöldséget/gyümölcsöt egyben, csak ha össze van törve/vagy turmixolva.

2. Húsban sertést nem eszünk, ők csak marhát és csirkét, én csak csirke (mellett) és halat.

3. Hm..na ez a legnehezebb...Svájcban élnek (én most utazom hozzájuk), tehát ilyen hogy erős paprika/pista/piros paprika/tejföl ott nincs. :S Na ilyenkor mit főzzek?

Oké ami eszembe jutott: zöldség leves, gomba/spárgakrém leves, makarónik, zöldséges/sajtos/ananászos csirke mell, gomba pörkölt, rakott krumpli és persze a félkész ételek. És mééég?

Főzelékek okésak, csak nem tudom, hogy kell pl: a krumplit főzni. :S A rántással vannak gondjaim...

Köszönöm


2011. máj. 30. 21:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen, jól értetted. :) Csak a cukrosat, illetve az édességeket/nasikat nem ehetnek.

Én 16 éve nem eszek cukrral ételt, csak édesítővel. De valószínű majd csinálok matutkát, meg krumplis pogácsát, szakállos pogácsát. Ez még leves mellé is jó (pl: gulyásleves mellé)

2011. jún. 3. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!